Twitter pracuje nad systemem weryfikacji NFT w formie awatara | Wiadomości | CrypS.

Twitter pracuje nad systemem weryfikacji NFT w formie awatara

Konrad Juszczyk
twitter włamanie

Szef marketingu na Twitterze, opublikował film prezentujący interfejs do weryfikacji niewymiennych tokenów. Platforma społecznościowa pozwoli członkom używać ich jako awatarów.

Weryfikacja NFT poprzez Twittera

Twitter zaprezentował narzędzie, które jest w trakcie opracowywania, mające umożliwić użytkownikom wyświetlanie zweryfikowanego NFT jako zdjęcia profilowego. Aby wgrać NFT w formie awatara, użytkownik musi podłączyć portfel cyfrowy i wybrać dany token. Blockchain na którym wydano zasób (jak Ethereum lub Cardano), ma również być wyświetlany.

Demonstrowane funkcje są nadal w trakcie opracowywania, więc wygląd menu i funkcjonalność może ulec zmianie. Ponoć użyteczność tej funkcji może wykraczać poza branżę NFT, pokazując na przykład aktualne portfolio kryptograficzne. Data premiery pozostaje nieznana.

awatary NFT

Warto podkreślić, że ten ruch jest wysoce strategiczny, ponieważ większość kolekcji NFT, które teraz wychodzą są docelowo ustawiane jako awatary na mediach społecznościowych, a Twitter będąc obecnie platformą dla miłośników tej branży chce skorzystać z okazji i przyciągnąć do siebie jeszcze więcej użytkowników.

twitter włamaniereklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.