PunchDown x Unlimited Miner - 5% zniżki na koparki | Wiadomości | CrypS.

PunchDown x Unlimited Miner – 5% zniżki na koparki

Albert Czajkowski
punchdown 5 unlimited

Już 22 października odbędzie się dosyć nietypowa gala… polegająca na policzkowaniu. To właśnie PunchDown, tym razem już w piątej edycji. Jednym z głównych sponsorów gali została firma Unlimited Miner, która przygotowała z tej okazji 5% kod zniżkowy na wszystkie koparki kryptowalut w swoim sklepie.

Gala PunchDown 5

Sama forma gali jest dosyć niespotykana w naszym kraju, gdzie głównie serca fanów podbijają pojedynki w formule MMA. Pojedynki na policzki są natomiast bardzo popularne np. w Stanach Zjednoczonych (gdzie swoją drogą gala również będzie transmitowana). Poniżej krótki opis wprowadzający do tej formuły ze strony PunchDown.

Uczestnicy rywalizują ze sobą na zasadach fazy pucharowej (drabinka) w pojedynkach 1vs1 uderzając się na przemian w policzek z otwartej dłoni, maksymalnie 3 ciosy na osobę. O wygranej decydują knock-out lub werdykt sędziowski. Najbliższe wydarzenie odbędzie się 22 października 2021 w Studio P1 The Next Level Wrocław. Na zwycięzcę fazy pucharowej czeka nagroda główna w wysokości 50.000zł! Dodatkową atrakcją wydarzenia będą przygotowane pojedynki specjalne, w których naprzeciwko siebie staną znane postaci z różnych środowisk.

Transmisja z gali odbędzie się 22 października na punchdown.tv, a koszt wykupu dostępu do transmisji wynosi 19,90 zł.

5% zniżki na koparki

Jednak głównym powodem, przez który tworzymy ten wpis jest promocja, jaką przygotował sklep UnlimitedMiner.com. Otóż od dziś, aż do końca 22 października 2021, wpisując w koszyku kod „PUNCH5”, otrzymasz 5% zniżki na cały asortyment. 

Ponadto zespół Unlimited będzie dostępny podczas gali, dla wszystkich, którzy chcieliby się dowiedzieć czegoś więcej na temat kopania kryptowalut.

Warto przypomnieć również, że po 22 października możecie korzystać bezterminowo z kodu rabatowego „CrypS.pl„, który uprawnia do 1,5% zniżki w sklepie Unlimited.

punchdown 5 unlimited
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.