Wieloryb przesyła ponad 200 milionów dolarów w BTC na Binance | Wiadomości | CrypS.

Wieloryb przesyła ponad 200 milionów dolarów w BTC na Binance

Konrad Juszczyk
Wieloryby BTC gromadzą bitcoiny

Jeden z największych adresów kryptograficznych, przeniósł 5000 BTC z Xapo na Binance.

Wieloryb przesyła 5000 BTC na Binance

Bitcoin odzyskał dziś poziom 43 000 USD. Podczas gdy byczy inwestorzy chcą utrzymać największy na świecie zasób cyfrowy powyżej poziomu 40 000 USD, aktywność wielorybów znacznie wzrosła od wczoraj. Według Whale Alert, jednej z wiodących platform śledzących blockchain, pewien portfel BTC przesłał wczoraj wieczorem 5000 bitcoinów z Xapo na Binance. Całkowita wartość transakcji wyniosła 206 milionów dolarów, przy czym obecna wartość tej samej ilości BTC wynosi obecnie 217 milionów dolarów.

wieloryb przesyła 5000 BTC na Binance
Źródło: https://whalealert.io/transaction/bitcoin/4ff4ed986d05627bf59d008cd444277772063c9d2c8bf2d02dd64bfc2e50e8f9

W poprzednim tygodniu wskaźnik podaży cyfrowego złota spadł do najniższego poziomu od ponad 2 lat. Najnowsze wpływy z giełd wskazują jednak, że nastąpiła zmiana wzorca transferów największych portfeli BTC. Bitcoin (BTC) handluje obecnie w okolicach 43 500 USD, przy czym jego kapitalizacja rynkowa wynosi około 820 miliardów USD.

Wieloryby BTC gromadzą bitcoinyreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.