Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 15.06.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 15.06.21]

Konrad Juszczyk
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 15.06.21]
 • Kim Kardashian i Floyd Mayweather promują krypto-scam?
  Celebrytka Kim Kardashian, która posiada 228 milionów obserwujących na Instagramie (więcej niż liczba ludności całej Brazylii) zaczęła promować Ethereum Max. Inną osobistością, która również zgodziła się na współpracę, jest słynny bokser Floyd Mayweather.
 • Trudność kopania BTC spada do najniższego poziomu od 5 miesięcy
  Po ostatnich zakazach Chin, trudność wydobycia przeszła kolejną korektę. W rezultacie, wskaźnik spadł o 20% w mniej niż miesiąc. Oznacza to, że w tym momencie Bitcoina kopie się najłatwiej od pięciu miesięcy.
 • Francuska Federacja Piłki Nożnej wprowadza oficjalne tokeny NFT
  Przy okazji trwających Mistrzostw Europy w piłce nożnej oparta na technologii blockchain gra piłkarska Sorare, poinformowała o podpisaniu umowy licencyjnej z Francuską Federacją Piłki Nożnej (FFF). Umowa obejmuje emisję tokenów NFT z piłkarzami reprezentacji Francji.
 • Giełdy kryptowalut w Korei Płd. mają zostać sklasyfikowane jako wysoce ryzykowne
  Korea Południowa kontynuuje egzekwowanie bardziej rygorystycznych zasad dotyczących branży kryptowalut. Tym razem władze chcą sklasyfikować giełdy jako podmioty wysokiego ryzyka.
 • Salwador zwrócił się o konsultacje w sprawie bitcoina
  Międzynarodowy bank rozwoju utworzy grupę doradztwa technicznego, aby pomóc Salwadorowi we wdrażaniu prawa uznającego bitcoin za prawny środek płatniczy.
 • Do 2026 roku fundusze hedgingowe zwiększą udział w krypto-aktywach
  Do 2026 r. udział kryptowalut w aktywach netto funduszy hedgingowych osiągnie 7,2%, co odpowiada obecnie 312 miliardom dolarów. Wyniki te uzyskał w trakcie badania administrator funduszy Intertrust. W badaniu wzięli udział stratedzy ze 100 firm, których aktywa pod zarządzaniem wynoszą średnio 7,2 mld USD.
 • Szwajcarski Sygnum Bank uruchamia handel tokenami DeFi
  Szwajcarski Sygnum Bank AG uruchomił usługi handlu i przechowywania szeregu tokenów DeFi, takich jak: Uniswap, Aave, Aragon, Curve, Maker, Synthetix i 1inch. Kolejnym krokiem instytucji będzie dodanie produktów zapewniających zysk, oparty na zdecentralizowanych finansach.
 • Pracownicy w chińskim obszarze Xiong’an otrzymali wypłaty w cyfrowym juanie
  Według doniesień People’s Daily Online, pracownicy chińskiego obszaru Xiong’an otrzymali wynagrodzenia w cyfrowym juanie, przy użyciu technologii blockchain.
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 15.06.21]reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.