Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 11.12] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 11.12]

Konrad Juszczyk
Cryps-podsumowanie-dnia
  • Beczki Palikota stokenizowane

Palikot przy ostatnich biznesach często pozyskiwał kapitał za pomocą crowdfundingu, jednak przy swoim nowym pomyśle biznesowym postanowił skorzystać z tokenizacji na blockchainie.

  • Airdrop tokenów Spark już 12 grudnia

Tokeny Spark (FLR) należące do sieci Flare Network będą dystrybuowane w oparciu o ilość XRP posiadanego o godzinie 00:00 UTC 12 grudnia. Aidrop będzie wspierany przez wiele giełd kryptowalut co oznacza, że ich użytkownicy nie muszą wykonywać dodatkowych działań aby wziąć w nim udział.

WordPress dodaje oficjalną wtyczkę reklamową Ethereum

Nowa wtyczka „EthereumAds” pozwoli wydawcom WordPress na otrzymywanie zarobków z reklam bezpośrednio do ich portfeli Ethereum (ETH), zgodnie z opisem wtyczki z 10 grudnia opublikowanym na oficjalnej stronie WordPress.

  • Kryptowaluta WOZX osiągnęła 950 mln USD w 13 minut

Kryptowalutowe tokeny WOZX od współzałożyciela Apple, Steva Wozniaka wyemitowane przez Efforce spotkały się z ogromnym zainteresowaniem ze strony inwestorów. Zgodnie z informacjami udostępnionymi przez spółkę Wozniaka, w ciągu pierwszych 13 minut sprzedaży ich wartość rynkowa osiągnęła 950 mln USD.

  • Niemiecki bank wprowadza pierwszego stablecoina w Europie

Jeden z najstarszych banków w Europie, Bankhaus von der Heydt (BVDH) wyemitował pierwszego europejskiego stablecoina opartego o EUR.

  • SpaceChain otrzymuje fundusze na rozwój infrastruktury satelitarnej

Brytyjska firma SpaceChain wraz z partnerami konsorcjum otrzymała dotację w wysokości 440,000 funtów na wspólne opracowanie zdecentralizowanej infrastruktury satelitarnej (DSI) ze sprzętem opartym na blockchain. Zgodnie z oświadczeniem projekt ma na celu zmniejszenie barier wejścia do sektora kosmicznego, a także zlikwidowanie luki komunikacyjnej między technologią a danymi.

  • ING Bank testuje rozwiązanie do przechowywania kryptowalut

Holenderski bank ING, którego aktywa przekraczają 1 bilion dolarów, ujawnił szczegóły dotyczące wstępnych testów rozwiązania do przechowywania aktywów cyfrowych.

  • Proces Bitfinex/Tether zakończy się w ciągu najbliższych tygodni

OAG wystąpił z wnioskiem o przedłużenie terminu dla iFinex INC na przedstawienie dokumentów w sprawie.

  • MetaMask stworzy portfel dla inwestorów instytucjonalnych

MetaMask jest popularnym portfelem Ethereum, który chce wciągnąć inwestorów instytucjonalnych z całego świata do ekosystemu zdecentralizowanych finansów (DeFi). Aby to zrobić, firma wkrótce uruchomi nową instytucjonalną wersję portfela.\

  • Firma ubezpieczeniowa Mass Mutual zainwestowała 100 mln USD w BTC

Wielcy gracze zaczynają inwestować w BTC. Mass Mutual obsługujący pięć milionów klientów, zainwestował 100 milionów dolarów w BTC.

Cryps-podsumowanie-dniareklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.