Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 06.10.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 06.10.21]

Konrad Juszczyk
Najważniejsze newsy dnia z kryptowalut - 06.10.2021
 • Cena Bitcoina przekracza 55,000 USD – Co dalej?
  Kurs pierwszej kryptowaluty dotknął dziś przez chwilę 55,000 USD, przekraczając psychologiczny poziom 50,000 USD, który według analitykw jest pułapką na niedźwiedzie i mocnym wsparciem dla byków. Warto dodać, że wzrost ceny Bitcoina i Ethereum ożywił resztę rynku.
 • Milioner Kevin O’Leary posiada obecnie więcej BTC niż złota
  Gwiazda Shark Tank, znana pod pseudonimem Mr.Wonderful ujawnił, że jego alokacja w kryptowalutach jest obecnie większa, niż w złocie.
 • Bitcoiny o wartości 10 mld USD mogą trafić wkrótce do byłych klientów Mt.Gox
  Już w tym miesiącu poznamy los 200 000 bitcoinów, odzyskanych z upadłej giełdy kryptowalut Mt.Gox. Do 20 października jej wierzyciele zagłosują w sprawie zwrotu środków. Jeżeli plan zostanie przyjęty w Japonii pojawi się wielu nowych krypto-milionerów.
 • Bitcoin wyprzedził kapitalizację Facebooka po wczorajszej przerwie w działaniu
  Wczoraj największa platforma social media – Facebook, przestała działać na kilka godzin. Dzięki temu Bitcoin wyprzedził firmę pod względem kapitalizacji rynkowej.
 • Rekordowe zainteresowanie tokenami NFT w trzecim kwartale
  W trzecim kwartale 2021 roku sprzedano rekordową liczbę niewymiennych tokenów (NFT) i wszystko wskazuje na to, że szaleństwo NFT utrzyma się. Według danych serwisów analitycznych, od lipca do września sprzedano tokeny NFT o wartości ponad 10,7 mld USD.
 • Binance rejestruje kolejne 3 firmy w Irlandii
  Największa na świecie giełda kryptograficzna, zarejestrowała trzy swoje firmy w Irlandii w następstwie środków regulacyjnych i nacisków z całego świata.
 • Gensler potwierdza, że SEC nie zakaże kryptowalut
  Gary Gensler, szef amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) potwierdził, że jego agencja nie ma uprawnień, ani zamiaru zakazywać kryptowalut. Odpowiadając wczoraj na pytania Komisji ds. Usług Finansowych, Gensler podkreślił, że wprowadzenie zakazu obrotu kryptowalutowego nie mieści się w uprawnieniach SEC. Dodał również, że jest to kompetencją Kongresu.
 • Brazylijski Kongres zajmie się ustawą regulującą giełdy kryptowalutowe
  Kongres Brazylii przedyskutuje projekt ustawy, która stanowi ramy regulacyjne dla firm działających w sektorze kryptowalut i zwiększa kary za organizację kryptowalutowych piramid finansowych i inne nielegalne działania.
 • W sieci kin AMC kupisz e-kartę podarunkową za kryptowaluty
  Amerykański gigant kinowy AMC Theatres stopniowo zbliża się do celu, jakim jest przyjmowanie płatności w kryptowalutach do końca roku, a teraz debiutuje w zakupach kryptowalut na elektroniczne karty podarunkowe.
 • Protokół DeFi Stake Steak padł ofiarą hakerów. Token spadł o 93%
  Protokół DeFi zbudowany na blockchainie Fantom – Stake Steak, został zhackowany. Napastnik zdołał wyemitować ogromne ilości tokenów STEAK.
Najważniejsze newsy dnia z kryptowalut - 06.10.2021
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.