Milioner Kevin O'Leary posiada obecnie więcej BTC niż złota | Wiadomości | CrypS.

Milioner Kevin O’Leary posiada obecnie więcej BTC niż złota

Konrad Juszczyk
Według Kevina O'Leary'ego trzeba spełnić wymogi ESG, aby instytucje zainteresowały się Bitcoinem

Gwiazda Shark Tank, znana pod pseudonimem Mr.Wonderful ujawnił, że jego alokacja w kryptowalutach jest obecnie większa, niż w złocie.

Mr.Wonderful zwiększa alokację w BTC do 5%

Podczas wywiadu dla Stansberry Research, Kevin O’Leary (networth około 400 milionów dolarów) stwierdził, że jego portfel inwestycyjny ma większą ekspozycję na kryptowaluty niż złoto, jednak nadal opowiada się za utrzymywaniem obu, ponieważ są to dwie różne klasy aktywów.

Mam 5% w złocie. Po raz pierwszy moja ekspozycja w krypto jest większa, niż w złocie. Zamierzam jednak zatrzymać swoje złoto. Nie widzę powodu, żeby je sprzedawać. – powiedział O’Leary w ostatnim wywiadzie dla Stansberry Research.

Warto podkreślić, że ekspozycja multimilionera na cyfrowe złoto wynosiła 3%, teraz zwiększyła się do 5%, jednak zgodnie ze wcześniejszymi ogłoszeniami Kevin O’Leary planuje do końca roku zwiększyć alokację w krypto do aż 7%. Niestety jak każdy większy inwestor, obawia się on regulatorów, którzy obrali branżę krypto za swój cel.

Nie chcę angażować się w kryptowaluty, jeśli regulator mówi, że to nie w porządku. […] nie mogę sobie pozwolić na nieprzestrzeganie przepisów. – powiedział O’Leary we wrześniowym wywiadzie dla CNBC.

Zapytany o możliwość, że rząd USA zabroni kryptowalut w przyszłości, 67-letni inwestor odpowiedział, że „nie widzi sytuacji, w której kryptowaluty znikną”.

Wzrost produktywności, który jest dostępny za pośrednictwem kryptowalut i całej infrastruktury zdecentralizowanych finansów, jest zbyt interesujący nawet dla rządów. – dodał O’Leary

Według Kevina O'Leary'ego trzeba spełnić wymogi ESG, aby instytucje zainteresowały się Bitcoinem
reklama
reklama