Podsumowanie dnia w krypto [newsy z 04.01.22] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [newsy z 04.01.22]

Konrad Juszczyk
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 04.01.22]
 • Shiba Inu uruchomi DAO
  DAO Shiba Inu będzie kolektywnie podejmować decyzje dotyczące zarządzania giełdą ShibaSwap. Głosować będą mogli użytkownicy, którzy stakują token $BONE.
 • Samsung zintegruje platformę NFT w najnowszych telewizorach
  Jeden z największych producentów elektroniki na świecie, Samsung, ujawnił w poniedziałek, że jego nowe inteligentne telewizory pozwolą użytkownikom na przeglądanie i zakup NFT.
 • Korea: Kandydat na prezydenta zbiera fundusze za pomocą NFT
  Koreańska Partia Demokratyczna zamierza pozyskać fundusze wyborcze za pomocą kryptowaluty. Będzie przyjmować datki na kampanię wyborczą w formie cyfrowych aktywów i wydawać pokwitowania w postaci niewymiennych tokenów (NFT).
 • Binance Labs zainwestowało 12 milionów dolarów w platformę sieciową WOO
  Projekt WOO Network pozyskał 12 milionów dolarów inwestycji z ramienia venture capital Binance w ramach rundy serii A+. WOO Network to platforma płynnościowa łącząca użytkowników z giełdami, portfelami, usługami DeFi i innymi projektami. 
 • Elektroniczny portfel na cyfrowego yuana trafił do sklepów z aplikacjami
  W chińskich sklepach z aplikacjami dla systemów iOS i Android pojawiła się pilotażowa wersja e-CNY, mobilnego portfela dla chińskiego juana.
 • Płynność w Osmosis DeFi przekracza 1 miliard USD
  Zdecentralizowana platforma Osmosis zasilana przez Cosmos osiąga 1 miliard TVL. Wolumen obrotu na DEX wyniósł wczoraj 95 milionów dolarów. Cena natywnego tokena OSMO żeton wzrosła o 8,8% w ciągu ostatnich 24 godzin.
 • Polymarket ukarany przez CFTC grzywną w wysokości 1,4 mln USD
  Polymarket, czyli platforma rynku prognostycznego oparta na blockchain, zawarła ugodę z Amerykańską Komisją Nadzoru Finansowego (CFTC). Wedle CFTC, witryna bez rejestracji pozwalała ludziom obstawiać zakłady. Teraz musi zapłacić grzywnę w wysokości 1,4 mln USD.
 • Korea opodatkuje krypto otrzymane w prezencie lub spadku
  Koreańska Krajowa Służba Podatkowa ogłosiła, że podarowane lub odziedziczone aktywa kryptowalutowe będą opodatkowane zgodnie z obowiązującymi przepisami. Oznacza to, że w zależności od ich wartości, obowiązywała będzie stawka od 10 do 50 procent.
 • CoinGecko wydaje książkę NFT dla początkujących
  Serwis analityczny CoinGecko wydał książkę „How to NFT” w języku angielskim dla nowicjuszy w branży kryptowalut.
 • Rząd Estonii wyjaśnia nowe przepisy kryptowalutowe
  Estońskie władze opublikowały serię często zadawanych pytań, aby rozwiać obawy, że nowo zatwierdzone przepisy kryptowalutowe są równoznaczne z zakazem. Zaostrzone wymagania są próbą dostosowania się do zaleceń Grupy Specjalnej ds. Przeciwdziałania Praniu Pieniędzy (FATF), która zaleca zaostrzone standardy przeciwdziałania praniu pieniędzy.
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 04.01.22]reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.