Shiba Inu uruchomi DAO | Wiadomości | CrypS.

Shiba Inu uruchomi DAO

Autor: Redakcja
Redaktor: Albert Czajkowski
shiba inu przynosi milionowe stopy zwroty i wyprzedza dogecoina

Według najnowszego wpisu na blogu, zespół odpowiedzialny za rozwój Shiba Inu (SHIB) ogłosił utworzenie DAO.

DAO będzie decydować o nagrodach i notowaniach

DAO Shiba Inu będzie kolektywnie podejmować decyzje dotyczące zarządzania giełdą ShibaSwap. Głosować będą mogli użytkownicy, którzy stakują token $BONE.

W wersji beta DAO, zwanej DAO 1, użytkownicy będą decydować o tym, jak nagrody z tokenów są rozdzielane pomiędzy różne pule płynności.

Zespół wyjaśnia, że w ten sposób przekaże władzę w ręce społeczności użytkowników.

“Nagrodzone pule płynności będą w pełni zarządzane przez użytkowników….dzięki temu deweloperzy nie będą mogli dokonywać tych wyborów”.

Użytkownicy będą mogli również stakować tokeny, aby głosować na notowania kryptowalut i pary. Będzie się to odbywać cyklicznie, z minimum 30 parami co 14 dni.

Później, nowe DAO o nazwie DAO 2 pozwoli użytkownikom na składanie ogólnych propozycji dotyczących rozwoju projektu.

Czym jest token Shiba Inu?

Shiba Inu został uruchomiony w sierpniu 2020 roku jako jeden z kilku tokenów opartych na Ethereum, mających na celu skorzystanie z popularności Dogecoina.

Chociaż wiele innych podobnych tokenów upadło, Shiba Inu utrzymała swoją popularność. Obecnie jest 13. największą kryptowalutą, z kapitalizacją rynkową oscylująco w granicach 18,4 miliarda dolarów.

shiba inu przynosi milionowe stopy zwroty i wyprzedza dogecoinareklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.