Najlepszy memecoin tej hossy ogłasza przełomowe partnerstwo! CrazyDuckCoin będzie reklamować beton! | Wiadomości | CrypS.

Najlepszy memecoin tej hossy ogłasza przełomowe partnerstwo! CrazyDuckCoin będzie reklamować beton!

Kryptowaluty 1 kwietnia

Hossa na rynku kryptowalut trwa w najlepsze i nic nie wskazuje, by szaleństwo dot. memecoinów miało z dnia na dzień zostać zatrzymane. Największe marki z różnych sektorów przemysłowych ogłaszają strategiczne partnerstwa z kryptowalutowymi projektami. Po tym, jak BiedroNex połączył siły z dogecoinem przy produkcji płatków śniadaniowych, a LinkeLidl zaczął honorować płatności w Shiba Inu, czas na kolejną przełomową kooperację!


  • Ciesząca się należytą renomą na arenie międzynarodowej w branży budowniczej firma BitPol and Drill nawiązała strategiczne partnerstwo z gwiazdą tego sezonu na kryptowaluty. Mowa oczywiście o CrazyDuckCoinie, który zostawia daleko w tyle wszystkie inne memecoiny w obecnym cyklu byków,
  • Jak napisano w oficjalnym ogłoszeniu, projekt z sektora memecoinów ma wspierać polską firmę, która jest obecnie największym producentem betonu na Podlasiu. Całej inicjatywie prześwieca godny pochwały cel, jakim jest udowodnienie, że memecoiny jednak posiadają jakieś fundamenty.

Lecimy KwaKwa tutaj!

Jak wiadomo, kryptowaluty nawiązujące stricte do memów z Kwejka, to nie jest materiał na mocny start w świecie rekinów finansjery. Z takim portfolio raczej nie ma szans, by się pojawić na głównej scenie nadchodzącej edycji Invest Cuffs, która odbędzie się za kilka dni w Krakowie.

No jakby to wyglądało? Spotyka się trzech gości, cztery kobiety i Ty. Oni inwestują w branżę beauty, kamienie szlachetne, FM Group czy Termomixy, a w Twoim portfolio znajduje się jakiś Floki Inu, Dogwifhat czy PEPE. To trochę tak, jakby młody wokalista śpiewający disco polo z playbacku na weselach chciał wymienić się doświadczeniem z zespołem Dżem lub muzykami Kombi.

Ale (!) jeżeli chcecie, by Wasze ruchy na rynku kryptowalut nabrały większego respektu w społeczności inwestorów, to mamy dla Was świetną wiadomość! Cieszący się coraz większym rozmachem wśród spekulantów i uwagą kojotów z Wall Street memecoin – CrazyDuckCoin – nawiązał właśnie przełomowe partnerstwo!

Od 20 kwietnia br. na tiktokowym kanale tego projektu, którego kapitalizacja rynkowa wynosi już 70 000 000 złotych, zaczną pojawiać się reklamy polskiej firmy produkującej beton. Chodzi oczywiście o BitPol and Drill (bPAD), czyli firmę, którą możecie kojarzyć chociażby z produkcji przepięknych ławeczek w kształcie konturu mapy Polski, które zaczęły pojawiać się w naszym kraju w 2022 roku.

Założyciel pochodzącej z Podlasia jednoosobowej działalności gospodarczej stojącym na czele bPAD Kamil Tumu(L)ec – zapowiedział ze swojej strony umieszczenie logo kryptowaluty w prawym dolnym rogu obok kodu kreskowego na opakowaniach swojego produktu.

Nadrzędnym celem tej potężnej kooperacji jest udowodnienie, że memecoiny potrafią doprowadzić do powstania fundamentalnych kooperacji, tym samym posiadają jakąś wartość. O CrazyDuckCoinie wypowiedzieli się w międzyczasie eksperci z rynku kryptowalut.

No nawet ciekawy. Zawsze to lepsze niż LUNA. Ogólnie to kupiłem tego trochę za 100 USD i po trzech tygodniach jestem na plusie już 1,05 USD, więc chyba warto

– komentuje Mike Novogratz.

Po tym jak sprzedałam już po raz 90. w tym roku akcje Coinbase, nabyłam z 600 bilionów sztuk tokena i zwróciło mi się tak, że mogę sobie za to kupić coś ładnego w “wszystko po 5 zł”

–  dodaje Cathie Wood.

Polecam, to będzie drugi bitcoin. Jak ktoś nie wierzy, to jego strata, jeśli nie chce być bogaty i wyjść ze swojej strefy komfortu. Ja to w nich wierzę!

– namawia do inwestycji Andrew Tate.

Robert Kiyosaki zachęca do kupna CrazyDuckCoina

Co ciekawe, młody projekt zdążył tak szybko podbić serca fanów popkultury, że nawet zainteresował się nim legendarny mówca motywacyjny i radca majątkowy – Robert Kiyosaki. Wpływ CrazyDuckCoina okazał się tak silny na środowisko finansowe, że sztuczna inteligencja (AI) kontrolująca wszystkie porady znanego pisarza, które ten zamieszcza na swoim Twitterze (teraz już X, ale i tak każdy myśli o starej nazwie), nieco zaczęła szwankować.

Zamiast pisać o tym, by inwestować w złoto, srebro i bitcoina, chatbot sterujący wypowiedziami Kiyosaki’ego w mediach społecznościowych napisał:

Ameryka zbankrutuje na dzień dziecka. Nie ma sensu trzymać dolarów swoim portfelu. Złoto już także nie spełnia swojej funkcji. Tylko bitcoin oraz CrazyDuckCoin. Zapomnij o całej reszcie!

Robert Kiyosaki 1 kwietnia

Sam Bankman-Fried nagrywa płytę w więzieniu

Kolejną ciekawostką odnośnie kaczego memecoina jest fakt, że pomysłodawcą i jednym z pierwszych inwestorów projektu był Sam Bankman-Fried, czyli ikona kryptowalutowego biznesu, który został skazany za 25 lat więzienia za brak ważnej recepty przy sobie na medyczną marihihianę podczas swojej wizyty w Polsce.

Z tego, co udało się ustalić dziennikarzom, SBF wcale nie próżnuje za kratkami. Ponoć postanowił wykorzystać swoje dawne koneksje z branży muzycznej i teraz dąży do tego, by zostać… raperem.

W czasie przepustek będzie nagrywać numery w studio muzycznym, które powstanie w domu jego rodziców. Jego artystyczne alterego – Young V (od zamiłowania do weganizmu) – zapowiedziało na swoim tiktoku album pod tytułem ”Get Rich or Go to the Jail (FTxD)”. Premiera jest zaplanowana na 2030 rok.


Wszystkie treści zamieszczone w tym artykule zostały zmyślone z okazji 1 kwietnia.  Nie traktuj tego artykułu na poważnie. Mamy nadzieję, że przysporzyliśmy Ci trochę rozrywki i uśmiechu. Pozdrowienia!

Kryptowaluty 1 kwietnia

Śledź CrypS. w Google News. Czytaj najważniejsze wiadomości bezpośrednio w Google! Obserwuj ->

Zajrzyj na nasz telegram i dołącz do Crypto. Society. Dołącz ->

reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.