Floki Inu skoczył w miesiąc o 500%. Analitycy prognozują dalsze ruchy cenowe po kluczowych ogłoszeniach | Wiadomości | CrypS.

Floki Inu skoczył w miesiąc o 500%. Analitycy prognozują dalsze ruchy cenowe po kluczowych ogłoszeniach

Filip Dzięciołowski
Floki Inu

Sezon na memecoiny trwa w najlepsze, a Floki Inu jest tego najlepszym przykładem. Z tym, że projekt ten dąży przy okazji do tego, aby “spoważnieć” stawiając na solidne fundamenty w postaci strategicznych partnerstw i funkcjonalności tego tokena. Dwóch popularnych analityków kryptowalut przedstawiło swoje prognozy dot. ruchów cenowych FLOKI w najbliższym czasie.


  • Całkowity marketcap Floki Inu plasuje go aktualnie na 5. miejscu w rankingu największych memecoinów, a w zestawieniu ogólnikowym znajduje się na 56. pozycji pod względem kapitalizacji rynkowej,
  • Kryptowaluta w ciągu ostatniego miesiąca wzrosła o 500% z racji boomu na tego typu tokeny, ale i również w wyniku kluczowych ogłoszeń ze strony twórców tego projektu,
  • Analitycy prognozują, że Floki nadal będzie kontynuował swój rajd cenowy i niebawem przebije swoje ATH z 2021 roku. By to osiągnąć, musi wzrosnąć jeszcze na swoim wykresie o 30%.

Najlepsze dni Floki’ego dopiero przed nami?

Jak wiadomo, memecoiny nie posiadają praktycznie żadnych fundamentów, a ich wartość rynkowa sprowadza się w całości do spekulacji i panującego hype’u na dany projekt w określonym czasie. Floki Inu jednak zamierza wyłamać się z tego schematu i kryptowaluta ta zaczyna zdobywać coraz więcej praktycznych funkcjonalności. Możemy nią płacić chociażby za zakupy na Aliexpress.

W zeszłym tygodniu zespół tego projektu ogłosił, że niebawem tokenem będzie można płacić w ramach specjalnego systemu cyfrowej bankowości, a członkowie jego społeczności otrzymają specjalne karty płatnicze. To już jest coś. W międzyczasie FLOKI został oficjalnym partnerem mistrzostw świata w tenisie stołowym w Korei Południowej. Dzieje się i nie można temu zaprzeczyć.

Od początku marca kurs tego tokena zdążył podskoczyć o 500% i uplasować się na 56. miejscu w rankingu kryptowalut z kapitalizacją rynkową na poziomie 2,3 miliarda dolarów.

Co dalej z Floki Inu?
Wykres cenowy FLOKI na giełdzie Binance. Źródło: TradingView

Co o dalszych losach tego projektu sądzą analitycy? Weźmy pod lupę prognozy od Kaleo oraz MacroCRG.

Ten pierwszy wskazuje na to, że wartość rynkowa FLOKI w parze z BTC na wykresie cenowym wygląda na zwyżkową. Analityk spodziewa się, że kryptowaluta jest bliska tego, by zamienić swój kluczowy poziomu oporu w wsparcie.

Kaleo patrzy optymistycznie na najbliższe tygodnie w przypadku Floki’ego i spodziewa się przebicia jego rekordu cenowego z listopada 2021 roku. By przeskoczyć dotychczasowe ATH, potrzeba już tylko niespełna 30%.

Analogiczne spojrzenie na sytuację tego memecoina przedstawia analityk znany jako MacroCRG. Jak napisał, warto pochwalić ten projekt z tego względu, że poza sporym wzrostem w skali miesiąca, to Floki “ładnie utrzymywał się w przypadku LFT”. Chodzi o low-frequency trading, handel o niskiej częstotliwości w ciągu dnia lub godzin:

Tak długo, jak utrzyma się ostatni dołek, wkrótce pojawią się nowe szczyty

Floki Inureklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.