Ostatnia szansa na darmowy bilet na Invest Cuffs 2024! Rekordowe zainteresowanie, a event już za 2 tygodnie | Wiadomości | CrypS.

Ostatnia szansa na darmowy bilet na Invest Cuffs 2024! Rekordowe zainteresowanie, a event już za 2 tygodnie

Partnerzy
Invest Cuffs 2024

Tegoroczna edycja Invest Cuffs zapowiada się rekordowo pod wieloma względami. W plebiscycie Invest Cuffs oddaliście bowiem największą w historii ilość głosów. Rekordowa będzie także zapewne ilość wystawców, prelegentów oraz oczywiście Was – uczestników.


Fundacja Invest Cuffs poinformowała właśnie, iż zainteresowanie jubileuszową odsłoną wydarzenia jest tak ogromne, że przerosło najśmielsze oczekiwania organizatorów. W zawrotnym tempie zbliżamy się do limitu darmowych biletów, które przygotowane zostały dla uczestników tegorocznej edycji Invest Cuffs.

Pozostało już jedynie 2000 darmowych wejściówek

– poinformowali organizatorzy największej konferencji inwestycyjnej w Polsce. Aby z nich skorzystać, wystarczy dokonać bezpłatnej rejestracji na tej stronie.

ODBIERZ SWÓJ BEZPŁATNY BILET NA INVEST CUFFS JUŻ TERAZ

Czym jest Invest Cuffs?

Invest Cuffs to doroczne spotkanie zrzeszające branżę rynku inwestycyjnego. Jest to największe tego typu wydarzenie w Polsce i jedno z największych w Europie. Rok rocznie przyciąga ono do Krakowa ekspertów, przedstawicieli najważniejszych podmiotów w branży, klientów instytucjonalnych oraz detalicznych.

Dołączając do tego wydarzenia otrzymujesz możliwość udziału w konferencji, targach, spotkania z ekspertami inwestycyjnymi, prezentacjach startupów, wywiadach i relacjach. Invest Cuffs to duża dawka wiedzy, emocji oraz najlepszy networking w branży inwestycyjnej.

Wydarzenie to skierowane jest do każdego, kto chce dowiedzieć się jak inwestować swoje oszczędności w 2024 r. niezależnie czy dysponuje kwotą 10 tys., 100 tys. czy 1 mln zł.

6 powodów dlaczego powinieneś zostać uczestnikiem Invest Cuffs 2024

  • Uzyskasz wiedzę merytoryczną o podstawach inwestowania na rynku akcji, walut, kryptowalut, złota oraz nieruchomości. Zaawansowani inwestorzy poznają bardziej skomplikowane strategie inwestycyjne.
  • Poznasz najświeższe informacje rynkowe.
  • Wysłuchasz niemal 200 mówców – praktyków rynkowych, analityków, ekspertów branżowych, którzy przekażą praktyczną wiedzę.
  • Kilka tysięcy uczestników, osoby decyzyjne w firmach inwestycyjnych, bankach, domach maklerskich, instytucjach finansowych, funduszach inwestycyjnych to okazja do networkingu i wymiany doświadczeń.
  • Poznasz strategie inwestycyjne, z których codziennie korzystają prelegenci.
  • Na targach będziesz miał okazję do porozmawiania z przedstawicielami firm inwestycyjnych z Polski i zagranicy.

Odbierz swój bilet na Invest Cuffs 2024

Nie zwlekaj i już dziś zapewnij sobie udział w tym wydarzeniu! Zarezerwuj swoje bezpłatne miejsce lub skorzystaj z pakietów biletów premium. 

ODBIERZ SWÓJ BEZPŁATNY BILET NA INVEST CUFFS JUŻ TERAZ

Nieprzekonany? Sprawdź jak wyglądała ubiegłoroczna edycja:

Nie pozostaje nam nic innego jak ponownie zaprosić Państwa do udziału w tym szczególnym wydarzeniu – spotkajmy się w Krakowie! Więcej informacji na temat konferencji na oficjalnej stronie internetowej.

Invest Cuffs 2024reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.