Polska
zondacrypto otrzymuje kolejną zagraniczną licencję i ogłasza nowe partnerstwa
Giełda zondacrypto została założona w Polsce, osiągnęła tu spory sukces, a obecnie prowadzi również zagraniczną ekspansję. Teraz uzyskała kolejną licencję – na cypryjskim rynku. zondacrypto zdobyła kolejną licencję – na Cyprze. To kolejna licencja giełdy – po estońskiej, włoskiej, szwajcarskiej, kanadyjskiej, litewskiej czy słowackiej.
AI nas ogłupia? Nowa technologia staje się coraz groźniejszą bronią w wojnie hybrydowej
Sztuczna inteligencja jest coraz częściej stosowana w wojnie informacyjnej. Ostatnie wydarzenia tylko to podkreślają. AI bywa coraz częściej wykorzystywana w sianiu dezinformacji. Powyższe udowadnia m.in. to, co działo się w sieci w czasie powodzi w Polsce czy ataku huraganu w USA. AI w wojnie
TVN ujawnia nowe fakty w sprawie Sylwestra Suszka. Kto skorzystał na zaginięciu twórcy BitBay?
Powraca temat Sylwestra Suszka, twórcy giełdy BitBay (dziś zondacrypto), który zaginął w 2022 roku. Teraz o sprawie reportaż przygotowała stacja TVN. Sylwester Suszek, twórca BitBay’a, zaginął w 2022 roku. Jego majątek jest pod kontrolą spółki, która jest zarejestrowana w Luksemburgu – podaje TVN. Sylwester
Crypto Community Conference 2025 (Polska)
Po doskonale przyjętej debiutanckiej edycji Crypto Community Conference, organizowanej przez Krypto Ekipę, wydarzenie to ponownie pojawia się na mapie blockchainowych eventów. Już 1 lutego 2025 roku w Centrum Medycznym Uniwersytetu w Łodzi odbędzie się II edycja! Pracujemy! 😇Odsłaniamy kolejne karty przed II edycją @cryptoeventpl
5. edycja Next Block Expo! Zgarnij 10% rabatu z naszym kodem
Największa w Polsce konferencja poświęcona technologii blockchain oraz sektorowi Web3 powraca! Już za kilka miesięcy odbędzie się piąta edycja tego wydarzenia, które w poprzednich latach z powodzeniem zgromadziło w jednym miejscu tysiące entuzjastów kryptowalut i nowych technologii! NBX 2025 kolejny już raz odbędzie się
Polski bank wykorzystuje blockchain w dość zaskakującym celu
Bank Pekao S.A. rozpoczyna współpracę z Aleph Zero. Cel? Tokenizacja dzieł sztuki i ich archiwizacja na blockchainie. Chodzi o projekt ARCHIV3. Bank Pekao S.A. rozpoczyna współpracę z Aleph Zero. Celem inicjatywy jest tokenizacja sztuki znanych polskich malarzy. Bank Pekao S.A. chce tokenizować sztukę Blockchain
Polska mocno traci na rynku AI przez nasz rząd
Polacy mogliby być liderami na rynku AI. Tyle że coś ich hamuje. Co dokładnie? Nad tematem pochylił się Kanał Zero. Polska nadal nie jest liderem na rynku AI. Dlaczego tak się dzieje? Kanał Zero starał się odpowiedzieć na to pytanie. Problemem pozostaje polityka rządu
Mentzen i Trump inwestują w BTC, a wieloryby w Shiba Shootout
W ostatnich miesiącach temat kryptowalut stał się przedmiotem intensywnej debaty publicznej. Inwestycje w cyfrowe aktywa przyciągają uwagę nie tylko inwestorów indywidualnych, ale również znanych polityków i przedsiębiorców. W tym kontekście warto przyjrzeć się sytuacji Sławomira Mentzena, lidera Konfederacji, oraz Donalda Trumpa, byłego prezydenta USA.
Polska wprowadzi nowe prawo dot. raportowania kryptowalut
Polska zobowiązała się do przyjęcia CARF. To nowy standard raportowania transakcji z wykorzystaniem kryptoaktywów – wszystko potwierdziło Ministerstwo Finansów. W Polsce ma zacząć obowiązywać nowy standard raportowania transakcji z użyciem kryptowalut. W praktyce ma powstać system, który będzie utrudniał niepłacenie podatków. Nowy standard wejdzie
Giełda kryptowalut Binance przekaże 1,5 mln USD na pomoc ofiarom powodzi w Polsce, Rumunii i Czechach
Branża kryptowalut kolejny raz udowadnia, że nie jest obojętna na tragiczne wydarzenia na świecie. Topowa giełda do handlu cyfrowymi aktywami postanowiła przekazać półtora miliona dolarów w jej natywnym tokenie na rzecz pomocy osobom dotkniętym przez ostatnie klęski żywiołowe. Użytkownicy Binance, którzy zamieszkują najbardziej dotknięte
