Polska
Nowa gra od Binance – Moonbix – została zablokowana w Polsce
Wczoraj informowaliśmy Was o tym, że topowa giełda kryptowalut wypuszcza na rynek swoją grę działającą w aplikacji Telegram. Cała sytuacja dot. ujawnienia tej informacji jest jednak dość chaotyczna z kilku powodów. Teraz otrzymaliśmy aktualizację dot. gry Moonbix . I nie jest to dobra wiadomość.
Worldcoin rozpoczyna działalność w Polsce!
Globalny projekt stworzony przez Sama Altmana i Alexa Blanię startuje w Polsce. Firma udostępni pełnoletnim osobom swoją najważniejszą funkcję, czyli World ID. Chodzi o innowacyjną metodę weryfikacji tego, czy użytkownik w sieci jest aby na pewno człowiekiem, a nie botem. Worldcoin wystartował latem 2023,
Polska giełda kryptowalut kończy działalność
Jedna z najdłużej działających polskich giełd kryptowalut kończy swoją działalność. Chociaż nie podano oficjalnej przyczyny zakończenia pracy jej platformy, to patrząc na wolumeny handlowe oraz ilość klientów, można dojść do wniosku, że jej działalność w dłuższym terminie stała się po prostu nierentowna. Giełda kryptowalut
Polski rząd chce regulować rynek AI. Czy sama ustawa jednak wystarczy?
Polska stara się regulować rynek sztucznej inteligencji. Co dokładnie chcą osiągnąć politycy? Polski rząd stara się regulować rynek AI. Wiadomo, że chodzi o penalizację szkodliwego społecznie wykorzystywania nowej technologii. Polska chce regulować rynek AI Polski rząd chce być jednym z pionierów i bierze się
Polacy wykorzystują AI w pracy. Czy to jednak dobrze?
Z rozwiązań sztucznej inteligencji (AI) w codziennej pracy korzysta 13% Polaków. Czy to dobrze? Z AI korzysta już codziennie 13% polskich pracowników. Zdaniem autorów badania adopcja AI będzie postępowała. AI w pracy Polaków Z komunikatu Personnel Service dowiadujemy się, że z AI korzysta już
Sławomir Mentzen – czy zostanie polskim kryptoprezydentem?
Sławomir Mentzen ogłosił właśnie, że będzie walczył o prezydenturę. W jego programie pojawił się wątek kryptowalut. Stąd też postanowiliśmy się przyjrzeć jego postaci i poglądom. Sławomir Mentzen, czyli kto? Osoby zainteresowane polityką mogą kojarzyć Mentzena od wielu lat, nim został liderem Nowej Nadziei i
Nowa giełda kryptowalut od CEO MT. Gox. Mark Karpeles odsłania karty. Pojawia się wątek Polski!
Były dyrektor generalny Mt. Gox, Mark Karpeles, chce wrócić na rynek. Tak, chodzi o nową giełdę kryptowalut! Mark Karpeles planuje wrócić na rynek giełd kryptowalut Jego projekt może wystartować już we wrześniu. Ma działać w… Polsce. MT. Gox 2.0? Polskich inwestorów zaciekawi zapewne to,
ETHWarsaw już w tym tygodniu! Giełda Bitget przyszykowała specjalne atrakcje na to wydarzenie
Konferencja Web3 oraz hackathon – ETHWarsaw – organizowane przez entuzjastów Ethereum, powracają do Warszawy z trzecią edycją. Wydarzenie odbędzie się w dniach 5-8 września 2024 roku w Browarach Warszawskich, przyciągając globalną społeczność twórców, założycieli i edukatorów z przestrzeni web3. Założyciele ETHWarsaw chcą przełamać stereotyp,
Bybit wprowadza pary handlowe z PLN oraz odpala konkurs dla polskich użytkowników! Do wygrania 10 000 USDT
Polska społeczność kryptowalut wyraźnie zapada w świadomości zagranicznych podmiotów, bowiem te dostosowują swoje usługi do potrzeb traderów z naszego podwórka. I mówimy tu nie o byle firmie, która chce zaistnień jeszcze bardziej na naszym podwórku, a o prawdziwym gigancie z tego sektora. Otóż druga
NBP skupuje złoto na w rekordowych ilościach. Polski bank centralny w światowej czołówce
Banki centralne kupiły rekordowe 483 tony złota. I to tylko w pierwszej połowie 2024 roku. Doprowadziło to do skoku ceny kruszcu. Złoto jest niemal historycznie drogie. To efekt zakupów banków centralnych. Banki centralne kupują złoto W poście na X z 2 września Kobeissi Letter
