Kto pierwszy, ten lepszy. Binance prezentuje limitowane oferty dot. programu Earn | Wiadomości | CrypS.

Kto pierwszy, ten lepszy. Binance prezentuje limitowane oferty dot. programu Earn

Filip Dzięciołowski
Binance Earn

Największa na świecie giełda kryptowalut kolejny raz wychodzi do swoich użytkowników z atrakcyjną ofertą w ramach swojej inicjatywy, jaką jest pakiet opcji generujących pasywny dochód, czyli Earn. Co środę na tej platformie będą pojawiały się nowe wyzwania, do których przystąpić może określona liczba traderów.


  • Środa Pełna Zarabiania to nowa akcja od Binance, która opiera się na tym, że w każdą środę w godzinach porannych na blogu firmy pojawiają się limitowane oferty w ramach programu Earn,
  • Przykładem jednej z oferowanych form jest staking gwarantujący do 19% APR.

Co środa, to nowa szansa od Binance

Topowa platforma do handlu cyfrowymi aktywami rusza z nowym cyklem o nazwie „Środa Pełna Zarabiania”. Polega on na tym, że w ramach programu Earn w każdą środę w godzinach porannych (naszego czasu) na platformie pojawiają się nowe, limitowane oferty.

Oferty możesz sprawdzić tutaj.

Do skorzystania z nich będzie upoważniona tylko grupa traderów, którzy zostaną wyłonieni według zasady „kto pierwszy, ten lepszy”. Natomiast przewiduje się tutaj nagrody w zakresie takich opcji, jak Simple Earn, BNB Vault, Stakingu DeFi czy Podwójnych Inwestycji.

Jak więc załapać się na fajne wyzwanie od Binance? Oczywiście trzeba aktywować subskrypcję w programie Earn, jeśli jeszcze w nim nie uczestniczycie.

Użytkownicy mają również do wyboru wcześniejszy wykup swoich aktywów z programów kwalifikujących się jako „produkty stałe” w ramach Simple Earn. Po wybraniu wcześniejszej realizacji zysków, zdeponowane środki zostaną przesłane na konto spot, a wypłacone odsetki zostaną odjęte od zwracanego kapitału. Ze względu na różne globalne strefy czasowe, otrzymanie tokenów może zająć od 48 do 72 godzin.

Binance Earnreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.