Giełda kryptowalut Crypto.com stawia na bogaczy! Ich kampania "Prime" oferuje atrakcyjne benefity | Wiadomości | CrypS.

Giełda kryptowalut Crypto.com stawia na bogaczy! Ich kampania „Prime” oferuje atrakcyjne benefity

Filip Dzięciołowski
Crypto.com Prime

Dowodzona przez naszego rodaka singapurska giełda do handlu kryptowalutami chce przyciągnąć na swoją platformę zamożne grono traderów. W związku z tym przystawiła bardzo zachęcającą ofertę w ramach swojego programu „Prime”.


  • Do udziału w programie „Prime” trzeba otrzymać specjalne zaproszenie mailowe,
  • Minimalny depozyt wpłacany na platformę Crypto.com w jego ramach to 1 milion dolarów. Na poczet tej kwoty zaliczają się zarówno kryptowaluty, jak i fiaty,
  • Giełda zamierza przyciągnąć zamożnych traderów poprzez premię wynoszącą 1% depozytu netto.

Crypto.com tworzy elitarny klub traderów kryptowalut

Topowa giełda cyfrowych aktywów wychodzi do grona bogatych kryptowalutowych inwestorów z atrakcyjną ofertą, która ma ich przekonać do zdeponowania sporej ilości środków na tej platformie. Wszystko to za sprawą przynależności do elitarnego grona traderów, którzy otrzymają zaproszenie do udziału w programie „Prime”, oferującego bardzo lukratywne benefity.

Nowa kampania od giełdy, na czele której stoi Kris Marszalek, wystartowała przed weekendem w dniu 8 lutego i będzie trwać aż do 7 kwietnia br. Czym jednak Crypto.com zamierza przyciągnąć do siebie najbardziej zamożnych klientów?

Między innymi oferuje się tutaj (prawie) zerowe opłaty handlowe oraz dodatkowe zabezpieczenia kont, których saldo posiada minimum 1 milion dolarów. Warto zaznaczyć, że platforma honoruje w tym przypadku zarazem środki fiducjarne (euro i dolary amerykańskie) oraz cyfrowe aktywa (BTC, ETH, CRO, USDT, USDC, PYUSD, XRP, SOL, ADA, AVAX, DOT, MATIC, DOGE i OP).

Do tego dochodzi handel na warunkach oferowanych klientom instytucjonalnym oraz indywidualny menadżer, który będzie wspierał zamożnych traderów w różnych działaniach.

Jednakże wisienką na torcie, z którego można wziąć dla siebie jakiś kawałek, jest oferowana premia wynosząca 1% od wysokości zdeponowanego salda na platformie Crypto.com. Ta jest natomiast wypłacana w natywnym tokenie giełdy, czyli CRO.

Tutaj jednak pojawia się pewien haczyk, bowiem wspomniana premia jest blokowana na okres 24 miesięcy od momentu zakończenia całej kampanii. Co więcej, Crypto.com napisało także, że kwoty depozytów mogą się jednak różnić w zależności od proporcjonalnej stawki. Ta ma natomiast zależeć od AUM (ilość środków, którymi się zarządza) podczas wspomnianego okresu blokady.

Więcej informacji dot. tego, jak zostać członkiem klubu Prime, znajdziecie w tym miejscu.

Crypto.com Primereklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.