Wygraj bitcoina oraz iPhone'a 15 Pro w konkursie na tradera roku 2024 od Bybit! | Wiadomości | CrypS.

Wygraj bitcoina oraz iPhone’a 15 Pro w konkursie na tradera roku 2024 od Bybit!

Filip Dzięciołowski
ByBit organizuje konkurs dla traderów

W grudniu tego roku giełda kryptowalut Bybit będzie obchodziła swoje 6. urodziny. Jednakże celebracja tego faktu ma trwać przez 11 najbliższych miesięcy, bowiem z początkiem lutego wystartowała specjalna inicjatywa, która ma na celu wyłonienie najlepszych traderów korzystających z usług tej platformy.


  • W ramach akcji „Bybit Trader’s Year of 2024” trzecia największa giełda kryptowalut pod względem dziennego wolumenu obrotu organizuje serię konkursów dla swoich klientów, w ramach których wyłoni najlepszych handlarzy cyfrowych aktywów,
  • Pula nagród obejmuje 5 bitcoinów, aż 2,2 mln USD w stablecoinie od Tethera, karty VIP oraz iPhone’a 15 Pro.

Zostań najlepszym traderem na Bybit

Jak świętować kolejny rok obecności na rynku kryptowalut, to hucznie i z rozmachem! Takie właśnie podejście przyjmuje Bybit, czyli giełda kryptowalutowych instrumentów pochodnych, która należy do ścisłej topki na tym rynku, jeśli chodzi o dzienne wolumeny obrotu.

Kilka dni temu pochodząca z Brytyjskich Wyspach Dziewiczych firma ogłosiła swoją nową inicjatywę o nazwie „Bybit Trader’s Year of 2024”. W jej ramach co miesiąc organizowane są nowe konkursy, które mają wyłaniać po 15 ze 100 najlepszych traderów o najwyższym poziomie procentowym zysków.

Warunkiem przystąpieniem do każdej z nich jest posiadanie zweryfikowanego konta na platformie dla rynku spot/futures, na którym znajdują się zdeponowane środki o wartości min. 500 USD (wliczając w to różne kryptowaluty o równoważnej kwocie). Po przystąpieniu do rozgrywki jej uczestnicy muszą wygenerować przynajmniej 500 tys. USD wolumenu obrotu instrumentami pochodnymi.

Siła edukacji

Pula nagród, jakie będzie można zgarnąć w ramach akcji, to m.in. 5 bitcoinów, iPhone 15 Pro, słuchawki AirPods i vouchery VIP z premiami od 5 do 50 USDT do wykorzystania na platformie.

Ponadto Bybit zamierza co jakiś czas publikować materiały edukacjne dot. rynku kryptowalut oraz prowadzić kampanie mające na celu budowanie lepszej komunikacji ze swoimi klientami.

W ramach tego przewidziane są liczne sesje Ask me Anything (AMA), a co lepsze, różne webinary dot. tradingu z wykorzystaniem sztucznej inteligencji (TradeGPT), obsługi botów handlowych dla rynku futures i spot, copytradingu oraz innym narzędziom, jakie są dostępne na platformie giełdy.

W stale rozwijającej się dziedzinie handlu kryptowalutami bardzo ważne jest poszerzanie możliwości edukacyjnych. Rok 2024 Bybit Trader odzwierciedla nasze zaangażowanie w zapewnianie użytkownikom wiedzy i narzędzi, których potrzebują, aby kształtować swoją podróż handlową

– komentuje Ben Zhou, współzałożyciel i dyrektor generalny Bybit.

ByBit organizuje konkurs dla traderówreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.