Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 28.07.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 28.07.21]

Konrad Juszczyk
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 28.07.21]
 • Shopify pozwoli swoim użytkownikom sprzedawać NFT
  Jak poinformował prezes firmy, platforma Shopify umożliwiła niektórym użytkownikom sprzedaż NFT w swoich sklepach.
 • Binance przyjmuje coraz więcej regulacji, a CZ szuka zastępcy
  Dyrektor generalny Binance Changpeng Zhao (CZ) powiedział, że jest gotów zrezygnować ze swojej roli w firmie, ponieważ giełda kryptowalut planuje stać się regulowaną instytucją finansową.
 • Zasoby kryptowalutowe Grayscale mają wartość 33 mld USD
  Grayscale – największy na świecie zarządca aktywów kryptowalutowych, opublikował niedawno aktualizację dotyczącą cyfrowych aktywów, które znajdują się pod zarządem firmy. Zgodnie z najnowszymi danymi, nowojorska firma dysponuje obecnie aktywami cyfrowymi o wartości 33,6 mld USD.
 • Błąd w Monero narusza prywatność transakcji
  Twórcy Monero odkryli błąd w algorytmach prywatności monety, który pozwala na identyfikację miejsc docelowych transakcji.
 • Binance ogłasza program bug bounty o wartości 10 mln USD
  Binance Smart Chain ogłosił program bug bounty o wartości 10 milionów dolarów. Jego celem zwiększenie bezpieczeństwa zdecentralizowanych aplikacji budowanych na łańcuchu.
 • MFW ostrzega przed przyjmowaniem BTC jako krajowej waluty
  Międzynarodowy Fundusz Walutowy (MFW) ostrzegł kraje, które zamierzają używać kryptowalut takich jak bitcoin jako waluty krajowej. Wpis na blogu MFW opublikowany w tym tygodniu nie wymienia żadnego konkretnego kraju ani regionu, ale wiele krajów, w tym Chiny, Japonię, USA, Australię, Kanadę i Wielką Brytanię.
 • Brazylijski Burger King akceptuje Dogecoin
  Brazylijska filia sieci fast foodów Burger King wprowadziła na rynek Dogpper, czyli grillowane ciasteczka dla psów o smaku mięsa. Za nowość można zapłacić w DOGE.
 • Binance obniża dzienne limity wypłat dla niezweryfikowanych użytkowników
  Giełda Binance ogłosiła, że użytkownicy, którzy nie przeszli pełnej weryfikacji mogą wypłacić do 0,06 BTC dziennie. Poprzedni limit był ustawiony na 2 BTC.
 • XRP wzrasta niespodziewanie o 14%
  Cena XRP osiągnęła 0,74 USD, co odpowiada miesięcznemu maksimum. Według CoinGecko aktywa wzrosły te o 14% w ciągu 24h. Wzrost cen nastąpił w wyniku ekspansji Ripple w regionie Azji i Pacyfiku. Firma ogłosiła uruchomienie korytarza płatności Japonia-Filipiny w oparciu o rozwiązanie On-Demand Liquidity (ODL), które wykorzystuje XRP jako pomost między walutami fiducjarnymi.
 • Binance uruchamia narzędzie do raportowania podatków
  Binance, największa na świecie giełda kryptowalut pod względem wolumenu handlu, zintegrowała narzędzie API, aby pomóc traderom śledzić swoje zobowiązania podatkowe.
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 28.07.21]
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.