Brazylijski Burger King akceptuje Dogecoin | Wiadomości | CrypS.

Brazylijski Burger King akceptuje Dogecoin

Konrad Juszczyk
Brazylijski Burger King aakceptuje Dogecoin

Brazylijska filia sieci fast foodów Burger King wprowadziła na rynek Dogpper, czyli grillowane ciasteczka dla psów o smaku mięsa. Za nowość można zapłacić w DOGE.

Nowość w Burger Kingu

Burger King Brazil akceptuje od teraz Dogecoin (DOGE) jako jedną z metod płatności przy zakupie Dogppera, przekąski dla psów, należącej do sieci fast-foodów. Usługa jest dostępna od poniedziałku, zgodnie z oficjalną stroną internetową firmy. Każdy Dogpper – przysmak dla psa, który imituje nazwę najbardziej znanej pozycji w menu, czyli Whoppera – kosztuje 3 DOGE. Firma zaleca zakup maksymalnie pięciu sztuk z „powodów dostępności”.

Część dochodów ze sprzedaży Dogppera trafi do Petlove, organizacji non-profit zajmującej się dobrostanem zwierząt. Warto podkreślić, że Dogpper trafił do sprzedaży już w 2019 w Argentyńskim Burger Kingu, jednak wtedy nie było informacji o możliwości płatności Dogecoinami. Z innych fili przyjaznych krypto jest Burger King w Wenezueli, który przyjmuje kryptowaluty już od 2020 roku.

Brazylijski Burger King aakceptuje Dogecoinreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.