Binance obniża dzienne limity wypłat dla niezweryfikowanych użytkowników | Wiadomości | CrypS.

Binance obniża dzienne limity wypłat dla niezweryfikowanych użytkowników

Redakcja
binance

Giełda Binance ogłosiła, że użytkownicy, którzy nie przeszli pełnej weryfikacji mogą wypłacić do 0,06 BTC dziennie. Poprzedni limit był ustawiony na 2 BTC.

Binance, największa na świecie giełda kryptowalutowa pod względem wolumenu handlu, dostosowała swoje dzienne limity wypłat dla niezweryfikowanych użytkowników. Okazuje się, że platforma zmniejszyła je aż o 97%.

Dziś giełda poinformowała, że konta, które przeszły tylko podstawową weryfikacje, będą mogły wypłacić dziennie do 0,06 BTC (około 2200 USD). Wcześniej limit ten był ustawiony na 2 BTC (około 75 000 USD).

Póki co modyfikacja została wprowadzona tylko dla nowych użytkowników. Klienci, którzy już wcześniej posiadali konto zostaną ograniczeni etapami, między 4 sierpnia a 23 sierpnia 2021 roku.

Przy Podstawowej Weryfikacji Konta, Binance prosi użytkowników o podanie imienia i nazwiska, adresu oraz adresu e-mail. Szczegóły te nie są jednak potwierdzane żadnym oficjalnym dokumentem.

Wdrożenie limitu dziennych wypłat jest powszechną praktyką wśród większości giełd kryptowalutowych. Wszystko po to, aby ograniczyć nielegalną działalność, taką jak pranie brudnych pieniędzy.

Dla porównania, gdy konto zostanie w pełni zweryfikowane, a użytkownik przedstawi dokument tożsamości, może wypłacić do 100 BTC (o wartości około 3,7 miliona dolarów) w ciągu 24 godzin. Limit ten nie został skorygowany.

Zmniejszenie podstawowego limitu sugeruje, że Binance utrudnia ludziom potencjalne nadużywanie poprzedniego dziennego limitu 2 BTC, a tym samym zmniejsza potencjalne przypadki nielegalnej działalności. Ponadto, limit utrudni użytkownikom Binance dokonywanie transakcji w kryptowalutach bez ukończenia procesu KYC.

binancereklama
reklama

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.