Podsumowanie dnia w krypto [newsy z 28.01.22] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [newsy z 28.01.22]

Anna
Podsumowanie dnia w krypto [newsy z 28.01.22]
 • Rosyjskie władze przygotowują plan uregulowania kryptowalut
  Rosyjskie władze opracowały plan działania, który przewiduje ograniczenia dotyczące kryptowalut, ale nie całkowity zakaz, za którym opowiada się bank centralny. Tak wynika z dokumentu, do którego dotarli dziennikarze Agencji Reutera.
 • Qubit Finance traci 80 mln USD w ataku hakerskim
  Qubit Finance to kolejny zdecentralizowany projekt finansowy, który ucierpiał w wyniku ataku hakerskiego. Informacje o ataku są dość skąpe, ale wiele wskazuje na to, że straty mogą być poważne.
 • Bułgaria: gdzie podziało się 213 519 BTC o wartości 8 mld USD?
  Deputowany z partii „Tak, Bułgaria!” Ivajło Mircew zwrócił się do bułgarskiego rządu z pytaniem o los 213 519 bitcoinów skonfiskowanych przez policję prawie pięć lat temu.
 • Tesla nie sprzedała Bitcoina
  Opublikowany w środę, kwartalny raport finansowy Tesli wykazał, że ilość Bitcoinów w portfelu spółki w czwartym kwartale ubiegłego roku nie uległa zmianie względem poprzedniego raportu. Firma wciąż nie wróciła do akceptacji płatności w najważniejszej z kryptowalut, jednak w przypadku sprzedaży pamiątek, obsługuje Dogecoina.
 • Rosną akcje Apple po informacji o inwestycji w metaverse
  Time Cook, dyrektor generalny Apple dostrzega potencjał aplikacji metaverse. Powiedział, że jego firma inwestuje w rozwój AR na swoich urządzeniach. Po tej informacji – akcje Apple odnotowały wzrost.
 • Avalanche zbliża się do pozycji Ethereum
  Dyrektor generalny Ava Labs, Emin Gun Sirer, poinformował na Twitterze, że Avalanche (AVAX) 27 stycznia tego roku przetworzyła 1,1 mln transakcji. Co oznacza, że AVAX zbliża się do lidera rynku, ETH.
 • Vitalik Buterin omawia korzyści płynące z nietransferowalnych NFT
  Współzałożyciel Ethereum, Vitalik Buterin, opublikował opinię na temat nietransferowalnych NFT. Stwierdził, że istnieją pewne przypadki użycia, w których transfer tokenów jest kontrproduktywny.
 • Reddit może wkrótce wprowadzić zdjęcia profilowe oparte na NFT
  Według ostatnich wypowiedzi osób z wewnątrz firmy, serwis społecznościowy Reddit testuje zdjęcia profilowe NFT.
 • Prezydent Turcji nakazuje zbadanie świata metaverse
  Turcja wydaje się być coraz bardziej zainteresowana blockchainem, a w szczególności metaverse. Tak przynajmniej wynika z ostatnich dyrektyw jej prezydenta.
 • Facebook sprzedał technologię Diem za 200 mln dolarów
  Inicjatywa Facebooka w zakresie kryptowaluty Diem wydaje się dobiegać końca. Według doniesień, firma sprzedała swoją technologię kalifornijskiemu bankowi Silvergate Capital Corp za 200 milionów dolarów.
Podsumowanie dnia w krypto [newsy z 28.01.22]reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.