Avalanche zbliża się do pozycji Ethereum | Wiadomości | CrypS.

Avalanche zbliża się do pozycji Ethereum

Anna Sutowicz
AVAX zbliża się do ETH

Dyrektor generalny Ava Labs, Emin Gun Sirer, poinformował na Twitterze, że Avalanche (AVAX) 27 stycznia tego roku przetworzyła 1,1 mln transakcji. Co oznacza, że AVAX zbliża się do lidera rynku, ETH.

Avalanche (AVAX) to jedna z najbardziej skalowalnych i niskokosztowych platform inteligentnych kontraktów na dzisiejszym rynku. Jest obecnie piątą co do wielkości platformą inteligentnych kontraktów z łączną blokadą wartości 8,17 mld dolarów. Dyrektor generalny Ava Labs, Emin Gun Sirer, poinformował dzisiaj na Twitterze, że ​​wolumen transakcji Avalanche niedługo dogoni Ethereum.

Według danych udostępnionych przez dyrektora generalnego, platforma inteligentnych kontraktów Avalanche przetworzyła 27 stycznia 1,1 mln transakcji, co stanowi około 96% obciążenia Ethereum. 

Niektórzy użytkownicy Twittera odpowiedzieli na post Sirera, informując go, że będą nadal korzystać z Ethereum pomimo wyższych opłat, ponieważ jest on bardziej zdecentralizowany niż platforma Sirera. Dyrektor generalny Ava Labs nie zgadzał się z takimi opiniami. Na negujące komentarze Emin Gun Sirer odpowiadał na przykład tak:

Czy mógłbyś określić ten „brak decentralizacji”? Nie sądzę, że decentralizacja jest najmocniejszą stroną ETH w porównaniu do AVAX. Nie wygląda mi to na decentralizację, a mierzyłem już różne rzeczy.

Avalanche to kusząca platforma

Messari, czyli firma, która zajmuje się badaniem kryptowalut, twierdzi, że ​​Avalanche to atrakcyjna platforma dla „użytkowników wrażliwych na opłaty”. Messari napisała o tym na Twitterze:

Avalanche staje się kuszącą platformą dla nadchodzących projektów, które chcą zachować kompatybilność z EVM, jednocześnie przyciągając wrażliwych na opłaty użytkowników.

Średnie opłaty za operację wymiany wynosiły 0,23 USD na Avalanche, w porównaniu do 62,00 USD na Ethereum. Z Avalanche, deweloperzy oraz eksperci blockchain mogą budować własne maszyny wirtualne do uruchamiania dowolnych aplikacji.

AVAX zbliża się do ETH
reklama
reklama