Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 26.02.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 26.02.21]

Podsumowanie Dnia, czyli najważniejsze newsy z branży kryptowalut z dnia 26.02.2021
  • Praca NFT Beeple’a została odsprzedana za 6,6 mln USD

Cyfrowe dzieło sztuki „Crossroad” autorstwa Mike’a Winkelmanna, znanego jako Beeple, zostało odsprzedane za kwotę 6,6 miliona dolarów pobijając rekord sprzedaży pojedynczego NFT. Praca zawiera wizerunek byłego prezydenta USA Donalda Trumpa, który został pokonany w wyborach.

  • Blockchainowa gra Sorare pozyskała 50 mln USD

Blockchainowa gra piłkarska i platforma tokenów NFT ogłosiła dziś, że pozyskała 50 milionów dolarów w rundzie finansowania serii A. Dzięki nowym funduszom firma planuje rozbudować swój zespół.

  • Token 1INCH wchodzi na Binance Smart Chain (BSC)

Wygląda na to, że wysokie opłaty tworzą potrzebę DEXów na szukanie tańszych alternatyw. Zgodnie z wczorajszym ogłoszeniem 1inch Exchange rozszerza swoją działalność na Binance Smart Chain (BSC).

  • Firma Raya Dalio rozważy zakup bitcoina

Główny analityk firmy Bridgewater Associates – Rebecca Patterson na antenie Bloomberg TV poinformowała, że spółka która zarządza aktywami o wartości 150 miliardów dolarów, może rozważyć inwestowanie w bitcoiny w miarę spadku zmienności aktywów, płynności i pewności regulacyjnej.

  • W marcu FATF zmieni przepisy regulujące branżę kryptowalut

Grupa Specjalna ds. Przeciwdziałania Prania Pieniędzy (FATF) wprowadzi nową wersję przepisów odnośnie kryptowalut w pierwszym tygodniu marca.

  • Rząd Białorusi planuje zacząć wydobywać kryptowaluty

Ministerstwo Energii Republiki Białorusi ogłosiło badanie perspektyw wydobycia kryptowalut i potencjalnych zalet oraz wad z tym związanych.

  • Wierzyciele Mt. Gox zagłosują nad projektem planu spłaty

W opublikowanym dziś oświadczeniu, Nobuaki Kobayashi powiedział, że 15 lutego 2021 złożył w sądzie w Tokio zaktualizowany projekt planu spłaty wierzytelności. Plan został zaakceptowany i teraz muszą przegłosować go wierzyciele.

  • Grayscale rozważa wprowadzenie nowych produktów DeFi

Emitent popularnych produktów notowanych na giełdzie, takich jak Bitcoin w funduszu Bitcoin Trust ogłosił listę rozważanych nowych aktywów do wprowadzenia – a ponad jedna trzecia z nich (8 z 23) pochodzi z ekosystemu DeFi Ethereum. Firma jest zainteresowana projektami: Aave (AAVE), Basic Attention Token (BAT), Cardano (ADA), Chainlink (LINK), Compound (COMP), Cosmos (ATOM), Decentraland (MANA), EOS (EOS), Filecoin (FIL), Flow (FLOW), Livepeer (LPT), MakerDao (MKR), Monero (XMR), Numeraire (NMR), Polkadot (DOT), Reserve Rights (RSR), Stacks (STX), Sushiswap (SUSHI), Synthetix (SNX), Tezos (XTZ), The Graph (GRT), Uniswap (UNI), Yearn Finance (YFI).

Podsumowanie Dnia, czyli najważniejsze newsy z branży kryptowalut z dnia 26.02.2021

Śledź CrypS. w Google News. Czytaj najważniejsze wiadomości bezpośrednio w Google! Obserwuj ->

Zajrzyj na nasz telegram i dołącz do Crypto. Society. Dołącz ->

reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.