Token 1INCH wchodzi na Binance Smart Chain (BSC) | Wiadomości | CrypS.

Token 1INCH wchodzi na Binance Smart Chain (BSC)

Redakcja
1inch exchange

Wygląda na to, że wysokie opłaty tworzą potrzebę DEXów na szukanie tańszych alternatyw. Zgodnie z wczorajszym ogłoszeniem 1inch Exchange rozszerza swoją działalność na Binance Smart Chain (BSC).

Rozszerzenie na Binance Smart Chain (BSC)

Platforma wdroży 1INCH na BSC, umożliwiając użytkownikom tokena korzystanie z protokołów 1INCH, w tym funkcji stakingowych. Na moście łączącym Ethereum i BSC płynność zapewni 10 mln tokenów 1INCH, przy czym warto zauważyć, że nie ulegnie zmianie ich całkowita podaż.

Sergey Kunz – CEO i współzałożyciel, widzi szansę dla swojego produktu, aby stać się największym dAppem w sieci BSC. Dla pobudzenia aktywności, uruchomiona została pula płynności BNB-1INCH. W ciągu najbliższego miesiąca, 0,01 procent całkowitej podaży tokena będzie dystrybuowane do dostawców płynności. Z czasem planowane jest dodanie większej ilości puli. Długoterminowym celem 1inch jest “zbudowanie większej płynności i zwiększenie obecności w BSC”. Wraz z większą ilością uczestników, stakerzy będą zarabiać też więcej nagród.

Czym jest token 1inch?

Token 1INCH wystartował 25 grudnia, emitując 1,5 miliarda tokenów użytkowych i zarządzania. Wraz z uruchomieniem Mooniswap, który aby zapewnić większą płynność i więcej nagród dla stakerów, wprowadził opłatę od wahań ceny, stakerzy 1INCH mają większy wpływ na zarządzanie projektem. Mooniswap zmniejszył zyski arbitrażystów, zwiększając tym samym zyski dostawców płynności. Poza tym, tokeny 1INCH zostały rozdane użytkownikom, którzy wcześniej weszli w interakcję z protokołem podczas airdropu.

Wprowadzenie BSC na 1inch jest powiązane z wysokimi opłatami Ethereum. Te jednak w ostatnim dniu znacząco spadły. Średnia opłata za gaz w dniu 25 lutego wyniosła 20 dolarów – zmniejszając się o niemal połowę z 38 dolarów.

1inch exchangereklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.