Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 22.09.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 22.09.21]

Konrad Juszczyk
Najważniejsze newsy dnia z kryptowalut - 22.09.2021
 • Coinbase zaproponuje przepisy regulujące branżę kryptowalutową
  Giełda kryptowalutowa Coinbase przygotowuje się do przedstawienia urzędnikom federalnym proponowanych ram regulacyjnych. Według nieoficjalnych źródeł, giełda w najbliższych dniach zamierza przedstawić swoją propozycję publicznie.
 • Czy Snoop Dogg jest wielorybem NFT?
  Raper twierdzi, że jest znany na Twitterze jako Cozomo de’ Medici, czyli użytkownik z prawie 40 000 obserwujących i cenną kolekcją NFT wartą na dzień dzisiejszy około 17 milionów dolarów.
 • Gensler: stablecoiny to żetony do pokera w kasynie na Dzikim Zachodzie
  Gary Gensler, udzielił wywiadu, w którym wyraził swoje wątpliwości związane z rynkiem kryptowalut. Wypowiedź przewodniczącego SEC odbiła się głośnym echem w branżowych mediach i wywołała obawy związane z dalszymi działaniami Komisji.
 • Binance wstrzymuje handel kontraktami futures i opcjami w Australii
  Binance ogłosiła wczoraj zmianę w swojej ofercie. Od 24 września o 09:00 AM (UTC), platforma przestanie oferować klientom z Australii handel kontraktami terminowymi, opcjami i tokenami z dźwignią.
 • Dapper Labs zebrał 250 milionów dolarów od Google i a16z
  Dapper Labs zamknął rundę finansowania o wartości 250 milionów dolarów dzięki wkładom Google Ventures, Andreessen Horowitz, Coatue, Version One Ventures i innych inwestorów. Wycena Dapper Labs osiągnęła dzięki temu 7,6 miliarda dolarów.
 • Vee Finance padło ofiarą hakerów. Skradziono 36 mln USD w BTC i ETH
  Smart kontrakt należący do platformy pożyczkowej Vee finance padł ofiarą hakerów. Sprawcom udało się przejąć 8 800 ETH i 214 BTC. Póki co nie przenieśli oni jeszcze środków, a zespół Vee twierdzi, że udało im się nawiązać z nimi kontakt.
 • Jedna trzecia mieszkańców “swing states” chce zalegalizowania kryptowalut
  Mniej więcej jedna trzecia wyborców w amerykańskich „swing states” zadeklarowała, że chciałaby, aby kryptowaluta była legalną formą płatności w ich stanie. Takie dane wynikają z badania przeprowadzonego przez londyńską firmę badawczą Redfield & Wilton Strategies na zlecenie Newsweeka. Od 28% respondentów w Arizonie do 37% respondentów w Teksasie i Wisconsin wskazał.
 • Riccardo „Fluffypony” Spagni tymczasowo zwolniony z aresztu przez sąd USA
  Były główny deweloper Monero, Riccardo „Fluffypony” Spagni, został w sierpniu zatrzymany przez amerykańskie organy ścigania. Teraz rząd USA wypuszcza go tymczasowo, ze względu na nieotrzymanie wymaganych dokumentów od rządu RPA.
 • USA nakłada sankcje na rosyjską giełdę Suex
  Rosyjska giełda kryptowalutowa Suex jako pierwsza historii została objęta sankcjami przez Departament Skarbu Stanów Zjednoczonych. Powodem jest rzekome ułatwianie transakcji ransomware – szacowane na ponad 160 milionów dolarów w BTC.
Najważniejsze newsy dnia z kryptowalut - 22.09.2021
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.