Czy Snoop Dogg jest wielorybem NFT? | Wiadomości | CrypS.

Czy Snoop Dogg jest wielorybem NFT?

Konrad Juszczyk
Czy Snoop Dogg jest wielorybem NFT?

Raper twierdzi, że jest znany na Twitterze jako Cozomo de’ Medici, czyli użytkownik z prawie 40 000 obserwujących i cenną kolekcją NFT wartą na dzień dzisiejszy około 17 milionów dolarów.

Snoop Dogg w świecie NFT

Snoop Dogg już zrobił furorę w przestrzeni NFT, wypuszczając na wiosnę własną kolekcję, a także współpracując z popularnymi twórcami. Kolaboracja pomiędzy Snoopem i znanym cyfrowym artystą, stojącym za memem Nyan Cat z 2011 roku, przyniosła łącznie 104,2 ETH. Jest to jednak nic w porównaniu z ostatnimi pogłoskami.

Najnowszy ruch rapera jest naprawdę nieoczekiwany: twierdzi, że to on jest pseudonimową osobowością z krypto Twittera, która wydała miliony dolarów na różne kolekcje NFT. Cozomo (bo tak brzmi nick użytkownika, za którego podaje się Snoop Dogg) w ostatnich tygodniach regularnie tweetował podczas swojej podróży z NFT, omawiając duże sumy pieniędzy wydane na popularne kolekcje, jednocześnie wykazując dogłębne zrozumienie branży niewymiennych tokenów.

Zgodnie z narzędziem wyceny portfolio od DappRadar Cozomo de Medici ma kolekcję NFT wartą więcej niż 17 milionów dolarów. Dzieła sztuki tego użytkownika są dostępne do publicznego wglądu na koncie OpenSea. Na czele kolekcji stoi aż dziewięć CryptoPunków, przy czym najcenniejsze NFT z jego zdjęcia profilowego szacuje się na 4,6 miliona dolarów w oparciu o aktualne ceny rynkowe. Portfel zawiera również 10 Meebits, a także kilka różnych NFT z serii grafik generatywnych, jak Art Blocks.

Czy Snoop Dogg jest wielorybem NFT?
reklama
reklama