Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 19.07.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 19.07.21]

Konrad Juszczyk
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 19.07.21]
 • Cena Bitcoina spada poniżej 31 000 USD
  Handel boczny ustąpił miejsca presji spadkowej, przez co Bitcoin (BTC) spadł dziś poniżej poziomu wsparcia w wysokości 31 000 USD, powodując straty na całym rynku kryptowalut.
 • Bank of America akceptuje kontrakty terminowe na BTC
  Według doniesień mediów, które powołują się na anonimowe źródła, Bank of America, drugi co do wielkości bank w USA, zatwierdził handel kontraktami terminowymi na bitcoina dla wybranych klientów.
 • Założyciel Aave proponuje wprowadzenie „Twittera na Ethereum
  Stani Kulechov, założyciel Aave, powiedział 90 000 osób obserwujących go na portalu Twitter, że jego protokół powinien zbudować „Twittera na Ethereum”. Kulechov wyraził swą opinię po tym, jak Jack Dorsey przyznał, że rozwija nową platformę usług finansowych opartą na BTC, która jest bardzo podobna do Aave.
 • Tether nie wydrukował nowych USDT od tygodni
  Paraboliczny wzrost kapitalizacji rynkowej stablecoina zatrzymał się. Dyrektor wykonawczy Tether, przyznał że popyt na USDT spadł, argumentując, że trend nie dotyczy wyłącznie ich tokena.
 • Binance spalił prawie 394 miliony dolarów w BNB
  Binance ogłosiło kolejne spalanie natywnych tokenów. Giełda spaliła prawie 1,3 miliona BNB. Podczas gdy gigantyczne spalanie tokenów jest niezaprzeczalnie dobre dla BNB, kryptowaluta ledwo drgnęła po tym wydarzeniu.
 • Cyfrowy juan będzie obsługiwał smart kontrakty
  Ludowy Bank Chin (PBOC) opublikował białą księgę dot. swojej cyfrowej waluty banku centralnego (CBDC), cyfrowego juana.
 • Stracił krypto przez phishing. Pomógł mu haker
  Niemal każdego dnia słyszy się o ataku phishingowym, którego celem był użytkownik kryptowalut i który doprowadził do kradzieży jego zasobów. Ale jak często słyszy się, że ofiara odzyskała swoje kryptowaluty – lub przynajmniej ich połowę?
 • Binance wstrzymuje handel tokenizowanymi akcjami
  Binance nie będzie już oferować handlu tokenizowanymi akcjami. Decyzja pojawia się w obliczu problemów regulacyjnych. Binance znalazł się pod lupą regulatorów, a dzisiaj dołączyła do nich Komisja Papierów Wartościowych i Kontraktów Futures z Hong Kongu, która wydała ostrzeżenie dotyczące statusu rejestracyjnego giełdy.
 • Kolejny DeFi hack – THORChain traci 7,6 mln USD
  THORChain jest kolejnym projektem DeFi, który padł ofiarą oszustów. Szacuje się, że hakerzy mogli przejąć nawet 7,6 miliona dolarów w cyfrowych aktywach.
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 19.07.21]
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.