Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 18.06.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 18.06.21]

Konrad Juszczyk
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 18.06.21]
 • Bankomaty w Chinach mogą wymieniać cyfrowe juany na gotówkę
  Państwowy chiński bank komercyjny udostępnił funkcję umożliwiającą użytkownikom zamianę cyfrowych juanów na gotówkę (i na odwrót) w ponad 3000 bankomatach w Pekinie.
 • Czy Twój Ledger jest fałszywy? Uwaga na nowy scam
  Przestępcy wpadli na nowy pomysł kradzieży środków od inwestorów. Otóż wysyłają oni fałszywe urządzenia zastępcze klientom firmy Ledger, którzy zostali ujawnieni w wyniku niedawnego naruszenia bezpieczeństwa danych.
 • Michael Burry z Big Short przestrzega przed wielkim krachem
  Burry opublikował wpis na Twitterze, który później szybko usunął, jednak obserwujący jego profil zdążyli zapisać to, co opublikował. Jego zdaniem branży grozi ogromny wstrząs i spadek wartości rynku o miliardy dolarów. Burry napisał nawet, że straty mogą osiągnąć wielkość gospodarek narodowych.
 • Przepustowość sieci Lightning Network wzrasta do 1540 BTC
  Lightning Network, rozwiązanie skalujące dla szybkich i tanich bitcoinowych transakcji, przekroczyło kamień milowy 1500 BTC, zablokowanych w kanałach sieci.
 • Iron Finance doświadczył exploita – TITAN spada do niemal 0 USD!
  Kolejnym protokołem, który doświadczył ogromnego exploita jest Iron Finance. Doprowadził on do ogromnego spadku cen tokena projektu. Powodem był opisywany przez użytkowników „run bank”.
 • Ankieta FCA: Brytyjczycy są coraz bardziej przekonani do inwestycji w krypto
  Według najnowszych badań przeprowadzonych przez Financial Conduct Authority (FCA), liczba użytkowników kryptowalut w Wielkiej Brytanii rośnie. Co więcej, wydają się oni być bardziej pewni kryptowalut jako alternatywnego instrumentu inwestycyjnego.
 • Grayscale rozważa wprowadzenie 13 nowych tokenów DeFi
  Menedżer aktywów kryptograficznych Grayscale dodał 13 tokenów do listy tych, które są rozważane w przypadku produktów inwestycyjnych. Nowe tokeny, które dodał do listy gigant inwestycyjny to m.in. 1inch, Bancor, Curve, Internet Computer, Polygon oraz Solana.
 • Rekordowa sprzedaż cyfrowej nieruchomości w grze Decentraland
  Wirtualna działka sprzedana jako NFT w grze Decentraland z otwartym światem osiągnęła wartość ponad 913 000 USD, według ceny kryptowaluty MANA opartej na Ethereum.
 • Paragwaj planuje uregulować Bitcoina już w przyszłym miesiącu
  Carlitos Antonio Rejala Helman, Deputowany Narodu i Członek Kongresu w Paragwaju, już w przyszłym miesiącu planuje przedstawić projekt ustawy dotyczącej Bitcoina.
 • Gigant bankowy BBVA debiutuje w handlu bitcoinami
  Banco Bilbao Vizcaya Argentaria (BBVA) — drugi co do wielkości bank w Hiszpanii — ma oferować usługi handlu i powiernictwa Bitcoin (BTC) w Szwajcarii. Ta usługa dotyczy tylko bitcoina, jednak bank twierdzi, że planuje rozszerzyć swoją ofertę na inne kryptowaluty.
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 18.06.21]
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.