Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 16.11.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 16.11.21]

Konrad Juszczyk
podsumowanie dnia w kryptowalut 16.11.2021
 • Tygodniowa sprzedaż tokenów NFT najniższa od stycznia
  Drugi tydzień listopada był jednym z najgorszych w tym roku pod względem sprzedaży tokenów NFT w kategorii sztuka i kolekcjonerstwo. Liczba sprzedanych tokenów NFT w tych kategoriach wyniosła w zeszłym tygodniu zaledwie 86 870 sztuk, co stanowi najniższą tygodniową sprzedaż od początku stycznia.
 • Duże spadki na rynku kryptowalutowym
  Wtorek na rynku kryptowalut upływa pod znakiem dużych spadków, które dotknęły m.in. bitcoina, ethereum i binance coin. W ciągu ostatnich 24 godzin całkowita kapitalizacja rynkowa aktywów cyfrowych straciła prawie 10% swojej wartości.
 • Problemy z DOGE dotknęły 1600 osób – Binance przedłuża zawieszenie wypłat
  Binance poinformował wczoraj, że zawieszenie wypłat Dogecoina potrwa jeszcze przez 2 tygodnie. DOGE z platformy można będzie przenosić w tym czasie jedynie poprzez inne sieci. Wiadomo, że poważniejsze problemy dotknęły około 1600 klientów giełdy.
 • Dzienna sprzedaż OpenSea podwaja się z powodu Bored Ape Yacht Club
  Dzienna sprzedaż na platformie OpenSea podwoiła się z około 50 milionów dolarów do 100 milionów dolarów. Jednym z czynników był dziesięciokrotny wzrost sprzedaży kolekcji NFT Bored Ape Yacht Club (BAYC).
 • 10 kryptowalutowych przykazań giełdy Binance
  Kryptowalutowy gigant Binance opublikował „10 podstawowych praw użytkowników kryptowalut”. „Dokument znalazł się w Financial Times w formie reklamy.
 • Jeden z większych wielorybów dokupił 207 BTC
  Dziś właściciel trzeciego co do wielkości portfela bitcoin kupił 207 BTC, w tym momencie cena pierwszej kryptowaluty spadła do 62 053 USD. W sumie od początku listopada wieloryb ten pozyskał 2135 BTC.
 • Wiceprezes Banku Anglii: kryptowaluty mogą stać się zagrożeniem
  W niedawnej rozmowie z BBC, wiceprezes Banku Anglii, Jon Cunliffe, powiedział, że zbliża się moment, w którym kryptowaluty mogą zacząć zagrażać sektorowi finansowemu. Wezwał także do szybkiego podjęcia działań żeby temu zapobiec.
 • Czy sprawa Kleiman vs Craig zdemaskuje Satoshiego Nakamoto?
  W ciągu ostatniego tygodnia media głównego nurtu opublikowały raporty, które twierdziły, że „twórca Bitcoina, Satoshi Nakamoto, może zostać zdemaskowany podczas procesu na Florydzie”. Równolegle z tym, fraza „Satoshi Nakamoto” stała się niezwykle popularna w mediach społecznościowych.
 • Nexo odkupi tokeny warte 100 mln USD
  Rada Dyrektorów Nexo zatwierdziła program wykupu tokena NEXO o wartości 100 milionów dolarów. Zgodnie z warunkami programu, firma jest teraz upoważniona – według własnego uznania i ze skutkiem natychmiastowym – do okresowego odkupu NEXO na otwartym rynku.
podsumowanie dnia w kryptowalut 16.11.2021
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.