Problemy z DOGE dotknęły 1600 osób - Binance przedłuża zawieszenie wypłat | Wiadomości | CrypS.

Problemy z DOGE dotknęły 1600 osób – Binance przedłuża zawieszenie wypłat

Michał Misiura
binance polygon

Binance poinformował wczoraj, że zawieszenie wypłat Dogecoina potrwa jeszcze przez 2 tygodnie. DOGE z platformy można będzie przenosić w tym czasie jedynie poprzez inne sieci. Wiadomo, że poważniejsze problemy dotknęły około 1600 klientów giełdy.

Jak pisaliśmy w zeszłym tygodniu, niektórzy użytkownicy Binance informowali o problemach, które pojawiły się po aktualizacji giełdowego portfela Dogecoina do wersji 1.14.5. Część osób zgłaszała, że z ich kont zniknęły duże ilości DOGE, podczas gdy giełda zawiesiła im całkowicie możliwość wypłat, prosząc o zwrot środków, których nie mają.

Według deweloperów Dogecoina, sytuacja mogła mieć związek z zablokowanymi transakcjami, które popchnęła do realizacji najnowsza aktualizacja sieci. W rezultacie niektóre zlecenia na Binance mogły ulec zdublowaniu. Chodzi o transakcje sprzed roku. Giełda ponowiła je wówczas, jednak prawdopodobnie nie zastosowała się do wskazówek deweloperów, którzy zalecali unieważnić zlecenia wiszące w sieci.

W efekcie niektóre osoby mogły otrzymać podwójny przelew albo stracić tokeny z kont, a Binance zaczął poszukiwać środków. Wydaje się, że zamieszanie spotęgował support, który przesyłał do klientów prośby o zwrot Dogecoinów, nie mając pełnego oglądu ich sytuacji.

Problemy dotyczą około 1600 klientów Binance

Jak poinformował rzecznik Binance, problemy dotknęły około 1600 użytkowników platformy (donosi portal Bits.media). W związku z tym zespół giełdy opracowuje kompleksowe rozwiązanie. Spółka przeprasza za problemy i opóźnienia. Wciąż nie ujawniono jednak jak rozwiąże tę sytuację.

W najgorszym położeniu znalazły się osoby sprzedające kryptowaluty poza platformę, ponieważ dodatkowe przelewy trafiły na adresy ich klientów i istnieje niewielka szansa na odzyskanie tych środków. Poza tym przez ostatni rok cena Dogecoina gwałtownie wzrosła i w momencie, w którym wykonano te zlecenia, kurs DOGE był 100 razy niższy niż obecnie. Transakcje warte wówczas kilkadziesiąt dolarów to teraz kwoty rzędu kilku tysięcy.

binance polygon
reklama
reklama