Podsumowanie dnia w krypto [newsy z 15.02.22] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [newsy z 15.02.22]

Anna
Podsumowanie dnia w krypto [newsy z 15.02.22]
 • Binance Smart Chain i BNB Beacon Chain łączą się pod nową marką
  Nowa marka nazwana Build and Build (BNB), będzie składać się z BNB Beacon Chain (wcześniej znanego jako Binance Chain) i BNB Smart Chain (wcześniej BSC).
 • Urzędnik indyjskiego banku centralnego wzywa do zakazu kryptowalut
  Shri T. Rabi Sankar, zastępca prezesa Reserve Bank of India (RBI), podczas przemówienia w dniu 14 lutego wezwał do zakazu kryptowalut.
 • Liczba adresów Ethereum posiadających 0,1 ETH osiągnęła ATH
  Według danych Glassnode, liczba adresów posiadających co najmniej 0,1 Ethereum (ETH) osiągnęła rekordowy poziom.
 • Klient Gemini okradziony z BTC i ETH o wartości 36 mln USD
  Według doniesień serwisu Bloomberg, który powołuje się na anonimowe źródła, hakerzy w ataku przeprowadzonym 8 lutego wykradli 21 mln USD z BTC i 15 mln USD w ETH, które należały do IRA Financial Trust.
 • Raport Chainalysis: Rosjanie zgarnęli 74% zysków z ataków ransomware
  Poniedziałkowy raport Chainalysis mówi, że około 74% przychodów z ataków ransomware, odpowiadające ponad 400 milionom dolarów, najprawdopodobniej trafiło na portfele zlokalizowane w Rosji.
 • Rosja ograniczy zakup kryptowalut do 660 USD?
  Rosyjskie Ministerstwo Finansów chce wprowadzić kolejne ograniczenia w branży kryptowalut. Tym razem dąży do ograniczenia zakupu kryptowalut przez niewykwalifikowanych inwestorów do kwoty 50 000 rubli. Chce także, by uzyskanie statusu kwalifikowanego inwestora było trudniejsze.
 • Emerytowany inwestor tworzy krypto-utopię na wyspie
  Anthony Welch, emerytowany deweloper wraz ze swoją partnerką Theresą, żyli sobie samotnie przez ostatnie 12 lat na archipelagu Vanuatu między Australią a Fidżi. Miejsce to, do tej pory było w większości nietknięte przez ludzkość. Teraz Welch zamierza przyciągnąć inwestorów kryptowalutowych, kusząc ich brakiem regulacji.
 • Największy bank w Singapurze uruchomi detaliczny handel kryptowalutami w 2022 r.
  Singapurski gigant DBS Bank planuje rozszerzyć swoje usługi handlu kryptowalutami poza klientów instytucjonalnych.
 • CryptoPunk sprzedał się za rekordową kwotę 23,7 mln dolarów
  CryptoPunki już wcześniej osiągały niebotyczne ceny. Teraz jednak kolejny rzadki CryptoPunk zmienił właściciela za rekordową kwotę.
 • Netflix wyda serial o hacku na Bitfinex
  Streamingowy i produkcyjny gigant Netflix wkrótce wyprodukuje serial dokumentalny o hacku do Bitfinex, podczas którego skradziono 119 756 BTC – wartych wówczas 72 miliony dolarów.
Podsumowanie dnia w krypto [newsy z 15.02.22]reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.