Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 14.06.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 14.06.21]

Konrad Juszczyk
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 14.06.21]
 • Tesla może przywrócić płatności w BTC!
  Bitcoin po raz kolejny zmienił trajektorię z powodu tweeta CEO Tesli – Elona Muska, tym razem wznosząc się w pozytywnym kierunku.
 • Paul Tudor Jones włoży 5% swojego kapitału w BTC
  Założyciel funduszy hedgingowych Tudor Investment, powiedział w wywiadzie dla CNBC, że przekaże 5% swojego kapitału na Bitcoin z powodu polityki Fed.
 • Tajski SEC banuje meme coiny, fan tokeny oraz NFT
  Tajska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) uchwaliła nowe zasady dotyczące lokalnych giełd. Regulator zakazał notowania niektórych rodzajów kryptowalut, w tym meme coinów, fan tokenów i niewymiennych tokenów (NFT).
 • WazirX podejrzany o pranie brudnych pieniędzy
  Lokalna giełda kryptowalut w Indiach, WazirX naruszyła zasady FEMA, przez co jest obecnie na celowniku indyjskich organów ścigania.
 • MicroStrategy może posiadać 4 miliardy dolarów w bitcoinach
  W poniedziałkowym ogłoszeniu MicroStrategy poinformowało, że sprzedało zabezpieczone papiery wartościowe o wartości 500 milionów dolarów w ramach prywatnej oferty nabywcom w Stanach Zjednoczonych i poza nimi. Po odliczeniu kosztów przychody netto wyniosły około 488 milionów dolarów, czyli środki, które zgodnie ze słowami zamierza firma wykorzystać na zakup Bitcoina (BTC).
 • Prezydent Tanzanii domaga się gotowości do przyjęcia kryptowalut
  Wiele wskazuje na to, że Tanzania jest kolejną wschodzącą gospodarką, która wyraża gotowość przyjęcia bitcoina i aktywów kryptowalutowych. 14 czerwca prezydent Tanzanii Samia Suluhu Hassan wezwała bank centralny tego kraju do rozpoczęcia badań nad aktywami kryptowalutowymi.
 • Holenderski minister finansów odrzuca propozycję całkowitego zakazu kryptowalut
  Kilka dni temu informowaliśmy, że czołowy holenderski doradca ekonomiczny wezwał do całkowitego zakazu kryptowalut. Teraz swoje zdanie wyraził holenderski minister finansów, Wopke Hoekstra. Stwierdził on, że zakazanie kryptowalut niczego nie rozwiąże.
 • Brytyjczyk pozbawiony 200,000 GBP w brutalnym krypto scamie
  Nottinghamshire to hrabstwo Robin Hooda – ludowego banity, który okradał bogatych, aby dać biednym. Obecnie ten zalesiony region jest miejscem, w którym doszło do mniej romantycznego rodzaju kradzieży – brutalnego krypto oszustwa, w wyniku którego jeden z mieszkańców stracił 200,000 funtów (282,000 dolarów).
 • Chińskie władze aresztowały ponad 1100 osób powiązanych z krypto przestępczością
  Jak donosi Reuters, Chiny podjęły wspólną krajową akcję, podczas której aresztowano ponad 1100 osób podejrzanych o popełnianie przestępstw związanych z kryptowalutami.
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 14.06.21]
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.