Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 13.12.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 13.12.21]

Konrad Juszczyk
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 13.12.21]
 • Tylko 10% podaży Bitcoina zostało jeszcze do wydobycia
  Całkowita ilość krążących BTC w obiegu osiągnęła znaczący kamień milowy dziś rano, ponieważ wydobyto 90% całkowitej podaży cyfrowego złota.
 • Poważne ruchy mogą oznaczać, że grube ryby zabezpieczają kolejny wzrost BTC
  Grube ryby bitcoinowe są w tym tygodniu w centrum uwagi, ponieważ nawyki kupna i sprzedaży rozdzielają narrację cenową BTC. Nowe ustalenia firmy analitycznej CryptoQuant pokazują, że inwestujący w instrumenty pochodne wiodą prym pod względem zakładów na wzrost wartości BTC.
 • CEO Shopify wspomina o integracji z MetaMaskiem
  Wygląda na to, że tradycyjny handel może zawitać do Web 3 wcześniej, niż mogliśmy sobie wyobrazić. CEO Shopify, Tobi Lütke, zasugerował bowiem, że jego firma może zintegrować się z portfelem MetaMask.
 • Twitterowe konto premiera Indii zhackowane – Napastnicy przeprowadzili SCAM
  Oficjalne konto na Twitterze premiera Indii – Narendra Mori – zostało zhackowane. Napastnicy wykorzystali je do przeprowadzenia tzw. giveaway scamu.
 • Giełda kryptowalut AscendEX (dawniej Bitmax) zhakowana na 80 mln dolarów
  AscendEX, giełda kryptowalutowa, która niedawno obchodziła swoją trzecią rocznicę, potwierdziła, że padła ofiarą hacku. Napastnikom udało się uzyskać dostęp do gorących portfeli platformy. Chociaż firma nie potwierdziła jeszcze całkowitej skradzionej kwoty, wczesne szacunki wskazują, że środki są warte około 80 milionów dolarów.
 • Magazyn TIME nazwał Elona Muska „Człowiekiem Roku”
  Elon Musk został nazwany „Człowiekiem Roku” przez magazyn TIME. Publikacja zwróciła uwagę na wpływ założyciela Tesli i SpaceX na życie na Ziemi i być może poza nią. Pod koniec października Musk, z fortuną 252 miliardów dolarów, został według Forbesa najbogatszym miliarderem w historii.
 • Rynek NFT Vulcan Forged padł ofiarą hacku na 135 mln USD
  Kolejny projekt blockchain padł ofiarą cyberprzestępców. Vulcan Forged, studio gier blockchain i rynek NFT ogłosił, że hakerzy uzyskali dostęp do 148 portfeli firmy. Wszystkie ofiary otrzymają jednak zwrot utraconych środków ze skarbca projektu.
 • Binance utworzy blockchainowy hub w Singapurze
  Największa na świecie krypto giełda – Binance – rozważa ekspancję swojej obecności w Azji poprzez utworzenie hubu blockchainowych innowacji w Singapurze.
 • Keanu Reeves: Mam trochę kryptowalut
  W nowym wywiadzie promującym film Matrix Zmartwychwstania, Keanu Reeves podzielił się swoimi przemyśleniami na temat HODLowania kryptowalut, NFT i metawersum. Zapytany przez dziennikarzy The Verge, czy jest „osobiście zainteresowany kryptowalutami”, aktor powiedział, że jego przyjaciel kupił mu pewien czas temu trochę, ale nic z nimi nie zrobił.
 • Właściciel NFT przypadkowo sprzedał BAYC za 0,75 ETH zamiast 75 ETH
  Właściciel nie wymienialnego tokena (NFT) Bored Ape Yacht Club # 3547 o imieniu Max przypadkowo sprzedał go za 0,75 ETH (293 USD) zamiast planowanych 75 ETH (293 100 USD). Token został kupiony natychmiast. Kupujący zapłacił dodatkowe 8,5 ETH (około 33 300 USD), aby przyspieszyć transakcję.
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 13.12.21]reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.