Keanu Reeves: Mam trochę kryptowalut | Wiadomości | CrypS.

Keanu Reeves: Mam trochę kryptowalut

Mariusz Przepiórka
Warner Bros wyda NFT na podstawie filmu Matrix Resurrection

W nowym wywiadzie promującym film Matrix Zmartwychwstania, Keanu Reeves podzielił się swoimi przemyśleniami na temat HODLowania kryptowalut, NFT i metawersum. Zapytany przez dziennikarzy The Verge, czy jest „osobiście zainteresowany kryptowalutami”, aktor powiedział, że jego przyjaciel kupił mu pewien czas temu trochę, ale nic z nimi nie zrobił.

Prowadzący wywiad Alex Heath powiedział, że takie przetrzymywanie nazywane jest HODLowaniem, na co Reeves odparł, że tak, trochę HODLuje. Nie wiadomo jednak, jakie kryptowaluty posiada Keanu Reeves.

Warner Bros aktywne w przestrzeni kryptowalutowej

Reeves i jego partnerka Carrie-Anne Moss wzięli udział w wywiadzie promującym film Matrix Zmartwychwstania, który jest najnowszym dziełem z serii „Matrix”. Oprócz dyskusji na temat filmu, duet odpowiadał na pytania dotyczące kryptowalut, metawersum, gry wideo „Matrix” i NFT, a nawet przyszłości pornografii opartej na wirtualnej rzeczywistości.

Studio Warner Bros. Pictures stojące za filmem jest aktywne w przestrzeni kryptowalutowej. W listopadzie uruchomiło serię 100 000 tokenów NFT w celu promowania premiery filmu. NFT przedstawiają różne awatary związane z filmem Matrix i kosztowały 50 USD za sztukę. Każdy NFT oferował posiadaczom możliwość wyboru pomiędzy czerwoną a niebieską pigułką, odzwierciedlając jeden z najbardziej historycznych momentów filmu.

Reeves sceptyczny wobec tokenów NFT

W trakcie wywiadu Keanu Reeves sceptycznie odniósł się do tokenów NFT. Zapytany o to, co sądzi o „cyfrowej rzadkości” i „rzeczach, których nie można skopiować”, aktor stwierdził, że „łatwo można je powielić” i roześmiał się.

Jeśli chodzi o szum wokół wszystkich rzeczy związanych z metaverse, Reeves zapytał: Czy musimy mieć metawersum wymyślone przez Facebooka? – Koncepcja metawersum jest przecież znacznie starsza. Poza tym przecież jestem człowiekiem – powiedział.

Warner Bros wyda NFT na podstawie filmu Matrix Resurrection
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.