CEO Shopify wspomina o integracji z MetaMaskiem | Wiadomości | CrypS.

CEO Shopify wspomina o integracji z MetaMaskiem

Zerelik Maciej
shopify

Wygląda na to, że tradycyjny handel może zawitać do Web 3 wcześniej, niż mogliśmy sobie wyobrazić. CEO Shopify, Tobi Lütke, zasugerował bowiem, że jego firma może zintegrować się z portfelem MetaMask.

Krótki film zamieszczony w jego tweecie pokazuje funkcję Connect Your Wallet, pozwalającą podłączyć do sklepu krypto portfel. Chociaż nie jest to oficjalnie potwierdzona informacja, wzbudziła niemałą ekscytację wśród inwestorów.

Pespektywa przyciągnięcia tradycyjnego handlu i niezliczonych ludzi w kierunku kryptowalut wydaje się mocno bycza. Masowa integracja kryptowalut wraz z Shopify mogłaby przebiegać dużo, dużo szybciej.

Czym jest Shopify?

Shopify Inc. jest kanadyjską międzynarodową firmą e-commerce. Swoją siedzibę posiada w Ottawie, Ontario. Jest to również nazwa jego własnościowej platformy e-commerce dla sklepów internetowych i systemów dla punktów sprzedaży detalicznej. Z Shopify korzystaj już ponad 1 700 000 firm w 175 krajach.

Warto również wspomnieć, że jakiś czas temu największa na świecie giełda Binance, nawiązała współpracę z dostawcą kryptowalutowych rozwiązań płatniczych Alchemy Pay. Wszystko po to, aby zbudować most między kryptowalutami a fiatami za pośrednictwem portfela Binance Pay.

Użytkownicy apki będą mogli płacić u sprzedawców, będących partnerami Alchemy Pay. Należy do nich właśnie Shopify.

shopify
reklama
reklama