CEO Shopify wspomina o integracji z MetaMaskiem | Wiadomości | CrypS.

CEO Shopify wspomina o integracji z MetaMaskiem

Autor: Redakcja
Redaktor: Albert Czajkowski
shopify

Wygląda na to, że tradycyjny handel może zawitać do Web 3 wcześniej, niż mogliśmy sobie wyobrazić. CEO Shopify, Tobi Lütke, zasugerował bowiem, że jego firma może zintegrować się z portfelem MetaMask.

Krótki film zamieszczony w jego tweecie pokazuje funkcję Connect Your Wallet, pozwalającą podłączyć do sklepu krypto portfel. Chociaż nie jest to oficjalnie potwierdzona informacja, wzbudziła niemałą ekscytację wśród inwestorów.

Pespektywa przyciągnięcia tradycyjnego handlu i niezliczonych ludzi w kierunku kryptowalut wydaje się mocno bycza. Masowa integracja kryptowalut wraz z Shopify mogłaby przebiegać dużo, dużo szybciej.

Czym jest Shopify?

Shopify Inc. jest kanadyjską międzynarodową firmą e-commerce. Swoją siedzibę posiada w Ottawie, Ontario. Jest to również nazwa jego własnościowej platformy e-commerce dla sklepów internetowych i systemów dla punktów sprzedaży detalicznej. Z Shopify korzystaj już ponad 1 700 000 firm w 175 krajach.

Warto również wspomnieć, że jakiś czas temu największa na świecie giełda Binance, nawiązała współpracę z dostawcą kryptowalutowych rozwiązań płatniczych Alchemy Pay. Wszystko po to, aby zbudować most między kryptowalutami a fiatami za pośrednictwem portfela Binance Pay.

Użytkownicy apki będą mogli płacić u sprzedawców, będących partnerami Alchemy Pay. Należy do nich właśnie Shopify.

shopifyreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.