Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 13.09.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 13.09.21]

Konrad Juszczyk
Najważniejsze newsy dnia z kryptowalut - 13.09.2021
 • NFT na Solana sprzedany za ponad milion dolarów!
  Blockchain Solana doczekał się pierwszej sprzedaży NFT za milion dolarów i należy ona do projektu Degenerate Ape Academy.
 • Ripple zgadza się przekazać nagrania ze spotkań do SEC
  Ripple przekaże SEC wewnętrzne nagrania z walnych zgromadzeń, zebrań pracowników oraz spotkań z przedstawicielami japońskiej grupy SBI Holdings, począwszy od IV kwartału 2014 roku.
 • MicroStrategy pozyskało dodatkowe 5050 BTC
  Dostawca oprogramowania analitycznego MicroStrategy dodatkowo zakupił 5050 BTC za około 242,9 mln USD, powiedział szef firmy Michael Sailor. Firma zajmująca się oprogramowaniem do analizy biznesowej poinformowała, że ​​na dzień 12 września posiada 114 042 bitcoinów.
 • Cardano wprowadziło smart kontrakty. Ale co z dAppami?
  Wczoraj o 21:44:51 UTC, Cardano wprowadziło obsługę smart kontraktów poprzez implementację hard forka Alonzo. Jednak z powodu problemów z jego konstrukcją, kilka zdecentralizowanych aplikacji musiało opóźnić swój start. Póki co Alonzo wystartował więc tylko z kilkoma „zabawkowymi smart kontraktami” opracowanymi przez deweloperów Cardano.
 • Shiba Floki rośnie o 1300% po tweecie Elona Muska
  Elon Musk chwalił się swoim szczeniakiem rasy Shiba Inu o imieniu Floki, który spowodował wzrost niektórych kryptowalut, jak dla przykładu FSHIB.
 • Komunistyczna Partia Chin ostrzega przed bańką na NFT
  Według lokalnych źródeł, chiński rząd wydał serię oświadczeń negujących wartość rynku niewymiennych tokenów (NFT). Ostrzeżenie ma miejsce, mimo że dwie z największych firm technologicznych w kraju zajmują się tą technologią.
 • Brytyjska poczta umożliwi zakup Bitcoina przez Swarm Markets
  Brytyjska poczta ogłosiła, że od przyszłego tygodnia będzie oferować BTC i inne kryptowaluty za pośrednictwem swojej aplikacji EasyID. Aplikacja mobilna zazwyczaj służy jako środek do weryfikacji wieku i tożsamości użytkowników podczas uzyskiwania dostępu do usług online.
 • Przepisy dotyczące kryptowalut w Indiach będą „specyficzne i wyjątkowe”
  Przewodniczący indyjskiego parlamentarnego stałego komitetu ds. Finansów, Jayant Sinha, omówił indyjskie regulacje dotyczące kryptowalut. Głos zabrał podczas wydarzenia zorganizowanego przez Blockchain and Crypto Asset Council (BACC) z Internet and Mobile Association of India (IAMAI).
 • Górnicy BTC wyprodukowali już 700 000 bloków
  Górnicy BTC w dniu 11 września wyprodukowali 700 000 blok. Jest to ważny kamień milowy dla sieci, która według krytyków „umarła 428 razy od 2009 roku”.
 • Bitcoin nie jest prawdziwym pieniądzem” – twierdzi prezes banku centralnego Meksyku
  Według Alejandro Diaza, prezesa meksykańskiego banku centralnego, Bitcoin nie jest prawdziwym pieniądzem
 • Crypto.com wchodzi we współpracę z Paris Saint Germain (PSG)
  Giełda kryptowalut Crypto.com została oficjalnym partnerem kryptowalutowym francuskiego klubu piłkarskiego Paris Saint Germain (PSG). Umowa sponsorska obejmuje wypuszczenie ekskluzywnych niewymiennych tokenów NFT drużyny na platformie Crypto.com oraz częściową zapłatę opłaty sponsorskiej poprzez natywny token CRO.
Najważniejsze newsy dnia z kryptowalut - 13.09.2021
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.