Brytyjska poczta umożliwi zakup Bitcoina przez Swarm Markets | Wiadomości | CrypS.

Brytyjska poczta umożliwi zakup Bitcoina przez Swarm Markets

Redakcja
wielka brytania wytyczne 1

Brytyjska poczta ogłosiła, że od przyszłego tygodnia będzie oferować BTC i inne kryptowaluty za pośrednictwem swojej aplikacji EasyID. Aplikacja mobilna zazwyczaj służy jako środek do weryfikacji wieku i tożsamości użytkowników podczas uzyskiwania dostępu do usług online.

Od teraz mieszkańcy Wielkiej Brytanii będą mogli kupować bony kryptowalutowe za pośrednictwem aplikacji na Swarm Markets. Bony te można będzie potem wymienić na BTC lub ETH.

Rzecznik prasowy poczty określił EasyID jako narzędzie, które pozwala każdemu stworzyć bezpieczną cyfrową tożsamość za pośrednictwem urządzenia mobilnego. Wyjaśnił, że po użyciu aplikacji EasyID do weryfikacji swojej tożsamości, użytkownicy mogą uzyskać dostęp do strony internetowej Swarm Markets i tam nabyć kryptowalutowe bony.

Philipp Pieper, współzałożyciel Swarm Markets, postrzega współpracę z brytyjską pocztą jako znaczący krok w kierunku otwarcia dynamicznie rozwijającego się sektora DeFi dla większej liczby użytkowników. Dodał, że partnerstwo pozwoli zwykłym ludziom na zakup prawdziwych ETH i BTC.

Do tej pory ludzie byli wyłączeni z DeFi, ponieważ nie było bezpiecznej, zaufanej i regulowanej platformy, z której mogliby korzystać. Teraz więcej osób ma możliwość rozpoczęcia przygody z kryptowalutami i korzystania z zalet DeFi

Swarm Markets reklamuje się jako pierwszy na świecie regulowany protokół DeFi z licencją od BaFin, głównego regulatora finansowego w Niemczech. Współpraca platformy z brytyjską pocztą pozwala na dotarcie do ponad 10 milionów użytkowników aplikacji EasyID.

Krótko po tym, jak wiadomość została opublikowana przez Telegraph, natywny token giełdy Swarm Coin (SWM) wzrósł o ponad 4% w ciągu kilku godzin.

Jednak według stratega finansowego Warrena Shute’a, ruch brytyjskiej poczty jest co najmniej dziwny. Zwłaszcza biorąc pod uwagę ekstremalną zmienność rynku. Argumentował on, że większość ludzi nie kojarzy poczty z kryptowalutami, a już samo kupowanie cyfrowych walut może być bardzo ryzykowne.

Poczta będzie podobno otrzymywać płatności od Swarm Markets za korzystanie z EasyID. Nie otrzyma jednak żadnej prowizji od sprzedanych bonów.

wielka brytania wytyczne 1reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.