Shiba Floki rośnie o 1300% po tweecie Elona Muska | Wiadomości | CrypS.

Shiba Floki rośnie o 1300% po tweecie Elona Muska

Konrad Juszczyk
Shiba Floki rośnie o 1300% po tweecie Elona Muska

Elon Musk chwalił się swoim szczeniakiem rasy Shiba Inu o imieniu Floki, który spowodował wzrost niektórych kryptowalut, jak dla przykładu FSHIB.

Musk ponownie wpływa na rynek krypto

Na Twitterze szefa Tesli pojawił się dziś post ze zdjęciem nowego pupila miliardera — Floki, pies rasy Shiba Inu. Poza fanami na platformie społecznościowej ten ruch odnotowali również inwestorzy, powodując wzrost tokenów: Shiba Floki (FSHIB) o ponad 1300% i Floki Inu (FLOKI) o ponad 100%. Dogecoin odnotował raczej niewielki wzorst, dzięki tweetowi Muska, ponieważ zaledwie 3%.

Część osób patrząc na wzrosty tych projektów chciałaby z pewnością powiedzieć — „przecież, to zwykły przypadek”. Trzeba jednak podkreślić, że wiele projektów kryptograficznych zostało nazwanych Floki nie bez powodu. Elon Musk w czerwcu tego roku dodał tweeta, mówiącego o tym, że jego Shiba Inu będzie tak właśnie się nazywał, co spowodowało napływ nowych projektów nazywanych: Baby Floki, Mini Floki Shiba, Baby Floki Inu, itd..

To nie pierwszy raz, kiedy ceny kryptowalut wzrosły z powodu tweetów Elona Muska. Szef Tesli zaczął bardzo agresywnie tweetować na temat aktywów cyfrowych na początku tego roku, gdzie Dogecoin był jego głównym tematem „obrad”. Od tego czasu Musk przestał tak często dodawać posty powiązane z kryptowalutami, między innymi ze względu na regulatorów, jednak jak widać przed tym ekscentrycznym bogaczem jeszcze długa droga.

Shiba Floki rośnie o 1300% po tweecie Elona Muskareklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.