Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 10.09.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 10.09.21]

Konrad Juszczyk
Najważniejsze newsy dnia z kryptowalut - 10.09.2021
 • Mastercard przejmuje firmę analityczną CipherTrace
  Mastercard przejął firmę analityczną CipherTrace, aby wykrywać oszustwa, rozszerzyć swoją strategię kryptowalutową i napędzać innowacje.
 • Binance reaktywuje wypłaty USD za pomocą SWIFT
  Użytkownicy Binance mogą teraz bez problemu wypłacać swoje dolary na konta bankowe. Obecnie usługa jest dostępna dla kont detalicznych, a giełda pracuje nad włączeniem funkcji dla kont firmowych.
 • Pracownik nowojorskiego urzędu kopał kryptowaluty na 46 ukrytych urządzeniach
  Kolejny już raz doszło do wykrycia informatyka kopiącego kryptowaluty w miejscu pracy. O dziwo, tym razem zdarzenie miało jednak miejsce nie w Rosji, na Ukrainie czy w warszawskiej Komendzie Głównej Policji, ale w Nowym Jorku.
 • Rekordowe miesiące bitcoinowych górników w Ameryce Północnej
  Kilka największych firm wydobywających bitcoiny notowanych na giełdzie w Stanach Zjednoczonych i działających głównie w Ameryce Północnej wydobyło łącznie ponad 10 500 BTC w ciągu ostatniego roku. Blisko 40% tej kwoty to efekt wydobycia z ostatnich dwóch miesięcy.
 • Sąd odrzuca pozew o manipulacje rynkowe wobec BitMEX
  Amerykański sąd odrzucił pozwy przeciwko giełdzie kryptowalutowej BitMEX, uznając, że znaczna część zarzutów została skopiowana z innych roszczeń przeciwko firmie.
 • IOTA weźmie udział w tworzeniu europejskiej infrastruktury blockchain EBSI
  Fundacja IOTA non-profit znalazła się wśród wykonawców wybranych przez Komisję Europejską do udziału w pierwszej fazie projektowania europejskiej infrastruktury blockchain EBSI.
 • Nowa platforma blockchain może potencjalnie śledzić ponad 30% wszystkich ładunków morskich
  Nowość od Global Shipping Business Network ma na celu obsługę wszystkich procesów związanych z ładunkami morskimi, takich jak m.in. wystawianie dokumentów i odprawa ładunków przy pomocy technologii blockchain.
 • Steve Harvey promuje projekt NFT
  Komik Steve Harvey zmienił swoje zdjęcie profilowe z Twittera na zdjęcie Solana Monkey Business, jednego z projektu NFT opartego na blockchainie Solana (SOL). Według danych Solanalysis , kolekcje NFT na Solanie wygenerowały w ciągu ostatniego tygodnia obrót o wartości około 94 milionów dolarów.
 • SEC oskarża start-up Rivetz o przeprowadzenie nielegalnego ICO
  Amerykańska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd oskarżyła start-up Rivetz o prowadzenie nielegalnej i niezarejestrowanej oferty papierów wartościowych.
 • SEC ponownie opóźnia wydanie decyzji w sprawie Bitcoin ETF od VanEck
  Komisja Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) po raz kolejny przedłużyła rozpatrywanie wniosku VanEck w sprawie Bitcoinowego ETFu. Obiecała jednak dać konkretną odpowiedź w dniu 14 listopada.
Najważniejsze newsy dnia z kryptowalut - 10.09.2021
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.