Binance reaktywuje wypłaty USD za pomocą SWIFT | Wiadomości | CrypS.

Binance reaktywuje wypłaty USD za pomocą SWIFT

Konrad Juszczyk
binance

Największa giełda kryptowalut, jaką jest Binance reaktywowała wypłaty USD za pośrednictwem SWIFT

Użytkownicy Binance mogą teraz bez problemu wypłacać swoje dolary na konta bankowe. Obecnie usługa jest dostępna dla kont detalicznych, a giełda pracuje nad włączeniem funkcji dla kont firmowych. Warto podkreślić, że czas otrzymania wypłaty zależy od regionu odbierającego banku, jednak zajmuje on zazwyczaj od 2 do 4 dni roboczych. Jeżeli wypłata zostanie zwrócona przez bank z jakiegoś powodu, zwrot środków może zająć nieco więcej czasu.

Binance reaktywuje wypłaty USD za pomocą SWIFT

 

binance
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.