Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 03.12.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 03.12.21]

Konrad Juszczyk
Podsumowanie dnia w kryptowalut 03.12.2021
 • Adidas ogłasza współpracę z Bored Ape Yacht Club
  Adidas ogłosił współpracę z projektami NFT: Bored Ape Yacht Club (BAYC), GMoney i PunksComic w ramach metaverse. Firma zmieniła również swoje zdjęcie profilowe na Twitterze na obrazek z motywem małpy z kolekcji BAYC.
 • Cardano zyskuje 15% po słowach Hoskinsona o Plutus
  Cena kryptowaluty cardano (ADA) wzrosła o prawie 15% po tym, jak szef IOHK Charles Hoskinson wypowiedział się na temat bezpieczeństwa inteligentnych kontraktów Plutus. Jego uwagi pojawiły się po włamaniach do projektów DeFi MonoX i Badger DAO, których doszło w ubiegłym tygodniu.
 • Indie nie wprowadzą zakazu kryptowalut
  Według doniesień lokalnych mediów, rząd Indii nie będzie dążył do wprowadzenia całkowitego zakazu kryptowalut i zamiast tego zamierza uregulować branżę.
 • Model podłogowy Bitcoina od PlanB zalicza wpadkę
  Autor modelu Stock-to-Flow, znany jako PlanB, przyznał się do niepowodzenia scenariusza, zgodnie z którym kurs bitcoina miał osiągnąć w listopadzie 98 000 dolarów.
 • Charles Munger powiedział, że chińskie władze podjęły właściwą decyzję zakazując krypto
  Munger zaznaczył, że chce „zarabiać na sprzedaży ludziom naprawdę użytecznych, nieszkodliwych” produktów. Według 97-letniego miliardera przedstawiciele branży kryptowalut „nie myślą o konsumencie, ale o sobie”. Według Mungera władze Chin mają rację, że zdecydowali się zatrzymać boom kryptowalutowy, nie pozwalając mu posunąć się za daleko.
 • Europol ostrzega: Nie bądź mułem! – Czym jest nieświadome pranie pieniędzy?
  Agencja Unii Europejskiej ds. Współpracy Organów Ścigania, czyli Europol ostrzega przed mullingiem finansowym. Dowiedz się czym to jest i jak temu przeciwdziałać.
 • Na liście „Forbes 30 Under 30” znalazło się 15 osób z branży krypto
  Forbes umieścił 15 młodych liderów krypto biznesu na liście „30 Under 30 2022”. Jest to niemal 50% więcej niż w poprzedniej edycji.
 • BadgerDAO zhackowane. Projekt traci 120 mln USD
  Badger DAO, protokół umożliwiający użytkownikom wykorzystanie Bitcoina jako zabezpieczenia w innych projektach DeFi został zhackowany. Według szacunków, skradziona kwota może opiewać nawet na 120 mln USD.
 • Blockchain.com ogłasza własny rynek NFT
  Dostawca giełdy kryptowalut i portfela Blockchain.com ogłosił uruchomienie platformy transakcyjnej dla NFT. Według firmy ​​dostęp do cyfrowego rynku kolekcjonerskiego jest „zbyt złożony i nieintuicyjny”.
Podsumowanie dnia w kryptowalut 03.12.2021
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.