Adidas ogłasza współpracę z Bored Ape Yacht Club, GMoney i PunksComic | Wiadomości | CrypS.

Adidas ogłasza współpracę z Bored Ape Yacht Club, GMoney i PunksComic

Redakcja
adidas

Adidas ogłosił współpracę z projektami NFT: Bored Ape Yacht Club (BAYC), GMoney i PunksComic w ramach metaverse. Firma zmieniła również swoje zdjęcie profilowe na Twitterze na obrazek z motywem małpy z kolekcji BAYC.

Nie jest jasne, na czym dokładnie będzie polegała współpraca. Jest ona jednak prawdopodobnie związana z aplikacją CONFIRMED – internetowym rynkiem, na którym można kupić produkty Adidas, w tym ekskluzywne dropy.

Wskazówki dotyczące zainteresowania firmy sferą NFT i metaverse pojawiły się w połowie zeszłego miesiąca. W tym czasie Adidas uruchomił kolekcjonerski token na platformie POAP.

26 listopada Adidas ogłosił też partnerstwo z giełdą Coinbase. Dzień wcześniej firma opublikowała post, z którego wynikało, że nabyła ziemię w projekcie The Sandbox.

W mediach społecznościowych BAYC, GMoney i PunksComic pojawiły się wpisy sugerujące nadchodzącą współpracę.

Dla przypomnienia, firma Grayscale prognozuje, że metaverse może urosnąć do branży o wartości nawet 1 biliona dolarów.

adidasreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.