Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 03.11.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 03.11.21]

Konrad Juszczyk
podsumowanie dnia w kryptowalutach 03.11.21
 • Ethereum zaliczyło pierwszy deflacyjny tydzień w historii
  Około trzy miesiące temu w życie wszedł hard fork Ethereum nazwany London. Od tego czasu sieć nieustannie spala natywne tokeny ETH. Ostatni tydzień był jednak deflacyjny. Na platformie zostało bowiem spalone więcej tokenów niż wygenerowane.
 • Quentin Tarantino wyda własne NFT ze scenami „Pulp Fiction”
  Quentin Tarantino ogłosił, że będzie sprzedawać na aukcji siedem nieoszlifowanych scen z filmu „Pulp Fiction” jako niezamienne tokeny. Kolekcja NFT będzie również zawierać oryginalne odręczne skrypty i ekskluzywny komentarz dźwiękowy samego Tarantino.
 • Największy australijski bank uruchamia kryptowalutowe usługi
  Największy australijski bank to pierwsza instytucja finansowa w tym kraju, która wejdzie na rynek kryptowalut. Commonwealth Bank of Australia (CBA) będzie korzystać ze wsparcia giełdy Gemini i firmy analitycznej Chainalysis.
 • Microsoft aktualizuje aplikacje Teams i Xbox z myślą o metaverse
  Amerykański gigant technologiczny Microsoft dostosowuje się do wymogów metaverse, wprowadzając aktualizacje do usług Teams i konsoli do gier Xbox, a także nowy produkt o nazwie „Dynamics 365 Connected Spaces”.
 • Najstarszy tajlandzki bank przejmuje 51% udziałów w giełdzie Bitkub
  Siam Commercial Bank ogłosił, że nabył znaczący pakiet udziałów w giełdzie kryptowalutowej Bitkub. Spółka zależna tajlandzkiego banku zajmująca się papierami wartościowymi przejmie 51% udziałów w giełdzie za kwotę 17,85 mld bahtów tajskich (537 mln USD).
 • Warner Bros wyda NFT na podstawie filmu Matrix Resurrection
  Platforma mediów społecznościowych Nifty we współpracy z Warner Bros wyda niezamienne tokeny (NFT) oparte o film Matrix Resurrections. Właściciele tokenów będą zmuszeni wybrać pomiędzy wariantem „niebieskiej pigułki” a „czerwonej pigułki” po ich zakupie.
 • Ethereum Name Service uruchamia token zarządzania
  Ethereum Name Service (ENS) ogłosiło, że uruchomi token zarządzania i będzie przyjmować zgłoszenia delegatów.
podsumowanie dnia w kryptowalutach 03.11.21
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.