Ethereum Name Service uruchamia token zarządzania | Wiadomości | CrypS.

Ethereum Name Service uruchamia token zarządzania

Zerelik Maciej
Czy kryptowaluta Ethereum (ETH) osiągnie 30 000 USD do końca roku?

Ethereum Name Service (ENS) ogłosiło, że uruchomi token zarządzania i będzie przyjmować zgłoszenia delegatów.

Dyrektor ds. operacji Brantly Millegan opublikował dziś ogłoszenie o naborze, w którym opisuje zapotrzebowanie projektu na DAO i delegatów. Chociaż twierdzi, że projekt w dużej mierze działa sam, jest „kilka rzeczy, które wymagają pewnej ludzkiej dyskrecji”. Istnieje np. potrzeba, aby prawdziwi ludzie zarządzali dostępem do funduszy w skarbcu projektu oraz innymi sprawami, które pojawią się z czasem.

Token zarządzania będzie używany do głosowania nad tymi decyzjami – albo poprzez delegowanie tokenów zarządzania do siebie w celu uzyskania prawa głosu, albo poprzez delegowanie tokenów do bardziej aktywnych członków projektu.

Proces składania wniosków już się rozpoczął. Z kolei możliwość składania aplikacji o wydanie tokenów zostanie otwarte za tydzień, w poniedziałek 8 listopada.

Wszystko wskazuje na to, że token nie będzie miał żadnej wartości rynkowej. Wartość mają raczej różne nazwy projektu ENS, które są kupowane i sprzedawane przez zwykłych użytkowników.

Usługa Ethereum Name Service pozwala powiązać czytelną dla człowieka nazwę z adresem Ethereum. Obecnie istnieje 402 000 nazw ENS, co czyni ENS największym standardem nazw blockchain. Otrzymał on nawet wsparcie od grubych graczy, takich jak Coinbase, a nawet Budweiser.

Czy kryptowaluta Ethereum (ETH) osiągnie 30 000 USD do końca roku?
reklama
reklama