Quentin Tarantino wyda własne NFT ze scenami „Pulp Fiction” | Wiadomości | CrypS.

Quentin Tarantino wyda własne NFT ze scenami „Pulp Fiction”

Konrad Juszczyk
Quentin Tarantino wyda własne NFT ze scenami „Pulp Fiction”

Quentin Tarantino ogłosił, że będzie sprzedawać na aukcji siedem nieoszlifowanych scen z filmu „Pulp Fiction” jako niezamienne tokeny. Kolekcja NFT będzie również zawierać oryginalne odręczne skrypty i ekskluzywny komentarz dźwiękowy samego Tarantino.

NFT od Tarantino

Reżyser Quentin Tarantino znany jest z robienia rzeczy na swój własny, charakterystyczny sposób, więc być może nie jest niespodzianką, że jego pierwsze NFT również będą wyróżniać się na tle innych. Przede wszystkim każdy NFT od reżysera zawierać będzie surową scenę z filmu, która nie została wykorzystana i dodatkową zawartość dostępną tylko dla właściciela, w tym oryginalne strony scenariusza, komentarz dźwiękowy Tarantino i inne szczegóły dotyczące filmu i samego reżysera.

Na dodatek jest to pierwszy projekt, który został uruchomiony przy użyciu technologii Secret NFT od firmy Secret Network, która pozwala twórcom treści decydować, które elementy kolekcji są publiczne, a które prywatne dla właścicieli. Pozwala także kupującym wybrać, czy ich własność jest publicznie znana, czy też nie. Aukcja odbędzie się na rynku OpenSea, a jej data zostanie ogłoszona później.

Quentin Tarantino wyda własne NFT ze scenami „Pulp Fiction”
reklama
reklama