Quentin Tarantino wyda własne NFT ze scenami „Pulp Fiction” | Wiadomości | CrypS.

Quentin Tarantino wyda własne NFT ze scenami „Pulp Fiction”

Konrad Juszczyk
Quentin Tarantino wyda własne NFT ze scenami „Pulp Fiction”

Quentin Tarantino ogłosił, że będzie sprzedawać na aukcji siedem nieoszlifowanych scen z filmu „Pulp Fiction” jako niezamienne tokeny. Kolekcja NFT będzie również zawierać oryginalne odręczne skrypty i ekskluzywny komentarz dźwiękowy samego Tarantino.

NFT od Tarantino

Reżyser Quentin Tarantino znany jest z robienia rzeczy na swój własny, charakterystyczny sposób, więc być może nie jest niespodzianką, że jego pierwsze NFT również będą wyróżniać się na tle innych. Przede wszystkim każdy NFT od reżysera zawierać będzie surową scenę z filmu, która nie została wykorzystana i dodatkową zawartość dostępną tylko dla właściciela, w tym oryginalne strony scenariusza, komentarz dźwiękowy Tarantino i inne szczegóły dotyczące filmu i samego reżysera.

Na dodatek jest to pierwszy projekt, który został uruchomiony przy użyciu technologii Secret NFT od firmy Secret Network, która pozwala twórcom treści decydować, które elementy kolekcji są publiczne, a które prywatne dla właścicieli. Pozwala także kupującym wybrać, czy ich własność jest publicznie znana, czy też nie. Aukcja odbędzie się na rynku OpenSea, a jej data zostanie ogłoszona później.

Quentin Tarantino wyda własne NFT ze scenami „Pulp Fiction”
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.