Warner Bros wyda NFT na podstawie filmu Matrix Resurrection | Wiadomości | CrypS.

Warner Bros wyda NFT na podstawie filmu Matrix Resurrection

Konrad Juszczyk
Warner Bros wyda NFT na podstawie filmu Matrix Resurrection

Platforma mediów społecznościowych Nifty we współpracy z Warner Bros wyda niezamienne tokeny (NFT) oparte o film Matrix Resurrections. Właściciele tokenów będą zmuszeni wybrać pomiędzy wariantem „niebieskiej pigułki” a „czerwonej pigułki” po ich zakupie.

NFT od Warner Bros promujące nowego Matrixa

W grudniu seria Matrix powraca na duże ekrany z długo oczekiwaną kontynuacją: Matrix Resurrections. A czy jest lepszy sposób na świętowanie i wypromowanie filmu, niż uruchomienie kolekcji NFT?

Platforma społecznościowa NFT Nifty’s wyda 100 000 awatarów powiązanych z filmem Matrix Resurrections. Awatary będą sprzedawane w cenie 50 dolarów każdy od 30 listopada. Podobnie jak w filmie Matrix, nabywcy NFT będą mogli wybierać między czerwoną lub niebieską pigułką. Jeśli wybiorą niebieską pigułkę, postać ich awatara pozostanie w Matrixie. Jeśli zaś wybiorą czerwoną pigułkę, ich awatar zmieni się w wojownika ruchu oporu. Nie znamy jeszcze szczegółów i ciężko powiedzieć czy jest to dobra inwestycja, ponieważ ilość 100 000 NFT to bardzo dużo jak na tego rodzaju kolekcje. Jest to jednak z pewnością ciekawy suwenir dla fanów serii Matrix.

Matrix Ressurection NFT
NFT z Matrix Resurrections
Warner Bros wyda NFT na podstawie filmu Matrix Resurrection
reklama
reklama