Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 03.09.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 03.09.21]

Konrad Juszczyk
Najważniejsze newsy dnia z kryptowalut - 03.09.2021
 • Analitycy wskazują na nieprawidłowości przy ICO Block.one
  Naukowcy z University of Texas wskazali na możliwość nieprawidłowości podczas rekordowego ICO firmy Block.one z 2017 i 2018 roku. Spółka zebrała wówczas 4,362 mld USD dla sieci blockchain EOS.
 • Twitter przygotowuje się do adopcji kryptowalut
  Kayvon Beykpour, kierownik produktu w spółce Twitter, potwierdził dziś krążące od kilku dni plotki, że platforma społecznościowa wkrótce uruchomi usługę napiwków Bitcoin Lightning.
 • Sąd nakazał Ripple przekazać SEC wiadomości ze Slacka
  Ripple jest teraz zobowiązany do przekazania regulatorowi terabajtów danych z aplikacji do komunikacji internetowej Slack. Według Komisji terabajty danych można wykorzystać do udowodnienia manipulacji ceną tokena XRP i znaczenia jego sprzedaży dla działalności pozwanego.
 • Regulator finansowy Nigerii przymierza się do regulacji kryptowalut
  Nigeryjska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) utworzyła dedykowaną jednostkę, która skupi się na badaniu aktywów cyfrowych i opracowaniu ram regulacyjnych dla ich regulacji.
 • Po podzieleniu cena NFT Doge rośnie z 4 mln do 600 mln USD
  PleasrDAO sprzedał 20% z 16 969 696 969 tokenów, będących ułamkowymi aktami własności słynnego mema Doge. Podczas środowej aukcji fragmenty podzielonego NFT kupiło 1796 osób, wydając 45 mln dolarów.
 • Elon Musk chwali deweloperów Dogecoin
  Elon Musk zwrócił uwagę na postępy poczynione przez deweloperów Dogecoin (DOGE) wraz z wydaniem nowej wersji klienta. Oprogramowanie ma na celu przygotowanie gruntu pod nadchodzącą obniżkę opłat w sieci kryptowalut oraz zwiększenie szybkości synchronizacji węzłów.
 • Kryptowaluty w Teksasie są teraz uznawane na mocy prawa handlowego
  W stanie Teksas weszła w życie ustawa umożliwiająca dostosowanie prawa handlowego do branży kryptowalut i blockchain.
 • Cardano wprowadziło smart kontrakty na testnecie Alonzo
  W czwartkowym komunikacie na Twitterze, Input Output, firma stojąca za Cardano, ogłosiła wdrożenie funkcji smart kontraktów Plutus w sieci testowej.
 • Bank centralny Singapuru umieszcza Binance na liście ostrzeżeń
  Bank centralny Singapuru wystosował ostrzeżenie do Binance.com. Instytucja twierdzi, że giełda oferuje usługi finansowe w kraju bez rejestracji.
 • Justin Sun ogłasza wprowadzenie rozwiązania skalowania Tron L2
  Założyciel firmy Tron, Justin Sun, zaprezentował BitTorrent Chain (BTTC), rozwiązanie cross-chain drugiej warstwy (L2) do skalowania blockchain. Jego uruchomienie zaplanowano na 30 października 2021 roku.
Najważniejsze newsy dnia z kryptowalut - 03.09.2021
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.