Zarabiaj dzieląc się łączem internetowym - poznaj polski startup Chainprox | Wiadomości | CrypS.

Zarabiaj dzieląc się łączem internetowym – poznaj polski startup Chainprox

Redaktor: Albert Czajkowski
chainprox

Polski startup Chainprox to stokenizowana aplikacja do dzielenia się łączem internetowym z innymi użytkownikami i firmami w zamian za natywne tokeny ROX. Rozwiązanie pozwala na zagospodarowanie niewykorzystanego potencjału sieci i podłączonych do niej urządzeń. 

Działanie Chainprox jest dosyć proste. Użytkownicy z całego świata uruchamiają aplikację na komputerze lub urządzeniu mobilnym i stają się częścią tzw. sharing pool. Po drugiej stronie firmy i inni użytkownicy potrzebujący bezpiecznego połączenia do sieci, geograficznie zlokalizowanego w innych częściach świata, konfigurują swoje proxy poprzez panel Chainprox.

Z perspektywy zwykłego użytkownika, proxy od Chainprox może posłużyć do odblokowania treści niedostępnych ze względów geograficznych, dokonywania ogólnoświatowych publikacji lub uzyskiwania najlepszych cen przy rezerwowaniu hoteli i lotów.

Z perspektywy firm, Chainprox jest dobrym narzędziem do weryfikacji. Firmy mogą stosować je do SEO, weryfikacji reklam, price intelligence, czy data scrapping’u przy wykorzystaniu połączenia rotacyjnego wielu użytkowników, albo do ochrony marki.

chainprox panel aplikacji do dzielenia się łączem internetowym w zamian za kryptowaluty

Mechanizm nagradzania

Użytkownicy z sharing pool’a otrzymują nagrody za połączenie internetowe, którym się dzielą. Przychody generowane są przez firmy i użytkowników, którzy korzystają z rozwiązań Chainprox. Przychód pasywny dla użytkowników dzielących się swoim połączeniem internetowym jest wypłacany natychmiastowo, w ROX Tokenie na ich konta. Użytkownicy mogą również stake’ować ROX by zwiększyć swoje udziały w zyskach.

chainprox pasywny dochód za dzielenie się łączem internetowym

Obecna faza rozwoju projektu i pre-sale

W tej chwili projekt jest na zaawansowanym etapie developmentu. Działa już platforma dla użytkowników. Gotowa jest także desktopowa wersja aplikacji, pozwalającej na dzielenie się połączeniem internetowym (dla systemów Windows, MacOS, Linux). Kolejne kroki to stworzenie aplikacji mobilnej i wtyczki do przeglądarki, co pozwoli na wykorzystanie w pełni potencjału każdemu użytkownikowi i umożliwi udostępnianie większego przepływu łącza.

Aby tego dokonać zespół Chainprox przeprowadza przedsprzedaż tokenów ROX, która sfinansuje dalszy rozwój i liquidity pools, co ułatwi monetyzację nagród wypłacanych za udostępnianie łącza internetowego. Pierwsza runda sprzedaży tokenu zaplanowana jest na 25 listopada 2021 i zostanie przeprowadzona na Kanga Exchange.

Social media:

Twitter: https://twitter.com/chainprox
Telegram: https://t.me/chainprox
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/chainprox/
Facebook: https://www.facebook.com/chainprox

Kontakt:

Website: https://chainprox.com/
Email: office@chainprox.com

artykuł sponsorowany

chainprox



reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.