Giełda
Uniswap wystartuje z własnym blockchainem. Zyskają na tym inwestorzy UNI, ale stracą posiadacze ETH
Najpopularniejsza ze zdecentralizowanych giełd kryptowalut (DEX) planuje uruchomić niebawem swój własny blockchain warstwy 2. Jest to zdecydowanie dobra wiadomość dla wszystkich osób, które zainwestowały w natywny token platformy Uniswap. Giełda Uniswap pracuje obecnie nad własnym łańcuchem bloków o nazwie Unichain, Blockchain ten ma zapewnić
„Rynki są dziś bardzo kruche” – twierdzi Nassim Taleb sugerując inwestowanie w AI
Autor bestsellerów „Czarny łabędź” i „Antykruchość”, Nassim Taleb, wszedł na temat tego, co sądzi o obecnej kondycji rynków finansowych i przyszłości firm zajmujących się sztuczną inteligencją (AI). Co powiedział? Taleb w ostatnio udzielonym wywiadzie wszedł na temat rynków finansowych. Jego zdaniem dziś warto inwestować
Token ARKM skacze o 45% po ogłoszeniu, że Arkham Intelligence uruchomi własną giełdę kryptowalut
Kluczowa platforma analityczna z branży blockchaina planuje uruchomić niebawem swoją własną giełdę instrumentów pochodnych. Po ujawnieniu tej informacji przez Bloomberga kurs jej natywnego tokena mocno wystrzelił na północ. W przyszłym miesiącu ma wystartować giełda instrumentów pochodnych od Arkham Intelligence, Firma w związku z tym
Mt. Gox przekłada termin spłaty klientów giełdy o kolejny rok
Syndyk upadłościowy niegdyś największej giełdy bitcoinów na świecie przekazał informację o kolejnym przełożeniu w czasie ostatecznego terminu zwrotu środków, jakie utknęły na tej platformie ponad dekadę temu. Nowy termin ostatecznego rozliczenia się z klientami przez giełdę Mt. Gox został wyznaczony na 31 października 2025
Binance startuje z Ligą Traderów! Do wygrania łącznie 10 milionów dolarów
Największa giełda kryptowalut na świecie wystartowała z nową inicjatywą. Liga Traderów to system rywalizacji między użytkownikami Binance na dwóch rynkach. Jak zapowiadają organizatorzy akcji, jest to największe wydarzenie tradingowe w siedmioletniej działalności tej firmy. Jest o co grać, ponieważ łączna pula nagród wynosi aż
Bitget zaostrza kryteria notowania tokenów poprzez obowiązkowe weryfikacje zespołów i kwestii prawnych
Giełda Bitget wzmacnia obowiązkową weryfikację w ramach aktualizacji swojej polityki i zasad notowania aktywów. W związku z tym wprowadza nowe, rygorystyczne standardy notowań tokenów, aby chronić użytkowników przed rosnącą liczbą oszustw typu exit scam. Każdy projekt z rynku blockchaina, który chce wystawić swój token na
TVN ujawnia nowe fakty w sprawie Sylwestra Suszka. Kto skorzystał na zaginięciu twórcy BitBay?
Powraca temat Sylwestra Suszka, twórcy giełdy BitBay (dziś zondacrypto), który zaginął w 2022 roku. Teraz o sprawie reportaż przygotowała stacja TVN. Sylwester Suszek, twórca BitBay’a, zaginął w 2022 roku. Jego majątek jest pod kontrolą spółki, która jest zarejestrowana w Luksemburgu – podaje TVN. Sylwester
Crypto.com pozywa SEC!
Crypto.com podejmuje bezprecedensową batalię prawną z SEC, aby bronić przyszłości kryptowalut w USA. Pozew jest odpowiedzią na działania regulatora, które według firmy szkodzą amerykańskim inwestorom i rynkowi. Crypto.com pozwało SEC, oskarżając agencję o nieuczciwe regulacje kryptowalut i przekraczanie jej uprawnień, Pomimo otrzymania zawiadomienia Wells,
Dlaczego nowe kryptowaluty na CEX-ach notują tak słabe wyniki? Arthur Hayes zna odpowiedź
Arthur Hayes (były dyrektor generalny BitMEX-a) wskazuje na negatywne skutki notowania tokenów na scentralizowanych giełdach (CEX-ach) oraz na wyzwania, przed jakimi stają inwestorzy. Arthur Hayes zauważa, że obecny rynek kryptowalut działa w trybie „gracz kontra gracz”, gdzie zwykli inwestorzy ponoszą straty, a firmy venture
Binance usuwa token Tornado Cash oraz 9 innych kryptowalut
Największa giełda kryptowalut na świecie ogłosiła dziś zmiany na swojej platformie handlowej. Z Binance zniknie niebawem aż 10 tokenów. Użytkownicy muszę wypłacić posiadane środki w tych aktywach na zewnętrzne portfele, inaczej ich salda zostaną przekonwertowane na stablecoiny. Binance dokona tzw. migawki w przypadku 10
