Giełda
Bitget trzecią najczęściej pobieraną aplikacją CEX po Binance i OKX w październiku 2024 r.
Bitget, czyli wiodąca giełda kryptowalut oraz firma z sektora Web3, opublikowała nowe dane potwierdzające, że ich aplikacja była trzecią najczęściej pobieraną z segmentu scentralizowanych giełd (CEX) na świecie. Bitget plasuje się tuż za Binance i OKX, zajmując silną pozycję na wysoce konkurencyjnej arenie giełd
Binance dodaje nową kryptowalutę do swojego Launchpoola. Do wtorku można załapać się na jej airdrop
Największa na świecie giełda kryptowalut ogłosiła kolejny projekt, który zasilił szereg cyfrowych aktywów będących do zdobycia przez użytkowników w ramach platformy Binance Launchpool. Jest nim token USUAL. Od 15 do 18 listopada użytkownicy giełdy Binance mogą zablokować swoje tokeny BNB na poczet ich farmingu,
Giełda kryptowalut Bitget powraca do Wielkiej Brytanii
Bitget wiodąca giełda kryptowalut i firma z branży Web3, ponownie uruchomiła oficjalnie swoją aplikację i witrynę internetową w Wielkiej Brytanii. Produkty firmy spełniają aktualne wymogi brytyjskiego rozporządzenia w sprawie zasad promocji usług finansowych, dając lokalnym użytkownikom dostęp do szerokiej gamy cyfrowych aktywów. Giełda ta
Fałszywe SMSy od giełdy Binance
Zespół giełdy Binance przekazał nam informację dotyczącą wielu zgłoszeń użytkowników, którzy otrzymują złośliwe wiadomości drogą SMS-ową od oszustów. Wynika to z dość archaicznego i niedostosowanego do obecnych realiów cyberbezpieczeństwa systemu tego rodzaju wiadomości tekstowych, jakie są wysyłane na nasz numer telefonu. Chodzi bowiem o
Wielki Turniej Niepodległości od Binance. Konkurs dla użytkowników z Polski
Dwa dni temu celebrowaliśmy 106. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Z tej okazji topowa giełda kryptowalut Binance przygotowała dla użytkowników z naszego kraju wyjątkowy konkurs. Konkurs dla polskich użytkowników Binance trwa od 11 listopada do 24 listopada. Pula nagród to 5 000 dolarów w
Binance dodaje 2 tokeny, których kursy skoczyły o 1000% i 100%. Społeczność oskarża giełdę o wspieranie scamów typu Pump and Dump
Największa na świecie giełda kryptowalut pod względem dziennego wolumenu handlowego ogłosiła wczoraj listing dwóch memecoinów z ekosystemu Solany. Ich kursy momentalnie wystrzeliły na północ, co nie umknęło uwadze obserwatorów tego rynku. Zaczęto podejrzewać, że projekty te są oszustwem typu Pump and Dump. Natomiast na
2 lata po upadku FTX, giełda pozywa Changpeng Zhao i Binance na 1,76 miliarda dolarów!
Dziś mijają równe 2 lata do momentu, w którym niegdyś druga największa giełda kryptowalut na świecie złożyła wniosek o ochronę przed upadłością na podstawie rozdziału 11. Wczoraj natomiast jej masa upadłościowa pozwała giełdę Binance oraz jej byłego dyrektora generalnego – Changpeng Zhao – na
Aptos łączy siły z Bybit i ogłasza airdrop tokenów APT!
Znajdująca się na światowym podium pod względem wysokości dziennego wolumenu handlowego giełda kryptowalut ogłosiła nową wspólną inicjatywę z blockchainem warstwy 1, jakim jest Aptos. W ramach tego użytkownicy sieci zaangażowani w powiązane z nią projekty z sektora Web3 mogą załapać się na ekskluzywny zrzut
Zrób to, gdy natrafisz w Polsce na reklamę Binance. Do wygrania bluza oraz ekskluzywne gadżety giełdy
Największa giełda kryptowalut na świecie ogłosiła nowy konkurs dla swoich użytkowników z Polski. W jego ramach mieszkańcy oraz rezydenci naszego kraju muszą wykazać się nietuzinkową kreatywnością, aby wygrać unikalne nagrody od Binance. Polski oddział topowej giełdy kryptowalut wystartował z akcją promocyjną o tytule „Polowanie
Porwano CEO giganta kryptowalut z Kanady
Dyrektor generalny WonderFi – Dean Skurka – został porwany i zmuszony do zapłacenia 1 mln USD okupu. Jak do tego doszło? CEO WonderFi został porwany i zmuszony do zapłaty okupu w wysokości 1 mln USD. Obecnie biznesmen jest już bezpieczny. Okup nie został opłacony
